Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úristen most teszteltem DEI...

Úristen most teszteltem DEI hcg-s tesztel ami pozitív lett. Ma rendel a nőgyógyászom felhívjam és elmenjek hozzá?

Figyelt kérdés

Ma reggelre nem vártam a mensim de már tiszta ideg voltam mert napok óta fáj a hasam alul olyan mensi szerűen. Most még is nehezen merem bele élni magam. De jó ég ez egyértelmű pozitív.

Elviekben 5 hetes vagyok de az is lehet,hohy az utolsó mensi elött estem teherbe...


2008. júl. 24. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK! Én holnapra nem várom... Remélem hasonló eredményeim lesznek. Ha ma reggelre (nem) várad akkor ma vagy 4 hetes. Szerintem 1-2 hetet várj a nődokival ..
2008. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs: vártad.
2008. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ma reggelre nem vártam,a kismama.hu-n be írtam az utolsó menstruációt és az számolta ki,hogy 5 hetes terhes vagyok.
2008. júl. 24. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor négy egész hetes vagy és esetleg plusz pár napos. A kalkulátor valószínűleg arra gondolt, hogy az 5. hétben vagy, mert a négy egész betöltött hét és akár plusz egy nap is már az 5. hétnek számít. Némelyik így fejezi ki magát, némelyik úgy.

Egyébként a legbiztosabb módja a megállapításnak az, hogy a saját naptáradban megnézed, hogy mikor volt az utolsó mensid első napja és onnan számolod egész hetekben, napokban, majd a 12 hét körül ultrahangon úgyis megnézik, hogy méretek alapján valójában mennyi idős a babád!

Gratulálok!

2008. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratula (((o: Én vasárnapra nem várom, nekem már napok óta vannak enyhe görcseim és eddig azt hittem ez csak a mensi lehet. De úgy látszik talán még nekem is lehet esélyem. Milyenek voltak a görcseid, mennyiben mások mint korábban?
2008. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mintha mindig húznák lefele a méhemet...vagyis nem mindig de sűrün.
2008. júl. 24. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
figyelj én nemmenék dokihoz azbisztos amig elnem multam 7-8 hetes. és én beágyazodástol számolnám.
2008. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak: abban egyetértek, hogy dokihoz speciel én is a betöltött hat hét után mentem, mert akkor már volt szívhang is, ezt azért érdemes megvárni. Ismerem magam annyira, hogy ha még nem láttunk volna szívhangot, akkor azért izgultam volna ki tudja meddig, hogy vajon beindul-e és két héten belül így is úgy is dokinál ültem volna ismét. Ezért nem jó elkapkodni az első vizsgálatot.

Abban viszont nem értek vele egyet, hogy a beágyazódástól számolná a terhességet, mert annak sok értelme nem lenne, ugyanis rajta kívül nem sok olyan ember van, aki akkortól számolja, az egészségügyben meg főleg nem ez a bevált taktika. Ez van, ezen nincs sok változtatni való.

2008. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok.Mit mondot a doki?Voltál dokinál?
2008. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!