Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire fájdalmas az inszemin...

Mennyire fájdalmas az inszemináció?

Figyelt kérdés
Nekem amikor a hsg-t csinálták és a katétert felhelyezték konkrétan elájultam! Olvastam, hogy az inszemnél is katétert alkalmaznak!:( ez ugye nem olyan " vastag"? Ki mit érzett?
2014. ápr. 2. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt. Annyira volt kellemetlen mint egy rákszűrés. Igaz nekem a hsg sem fájt egyáltalán.
2014. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt egy kicsit sem. Semmit nem éreztem. Mondjuk nekem petevezeték átjárhatóságot altatva csináltak laparoszkóppal, így nem tudom összehasonlítani.
2014. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hsg-nél én is az ájulás határán voltam annyira fájt, de az inszem fájdalommentes volt. Semmit nem éreztem. Kb én is a rákszűréshez hasonlítanám. Sok sikert! :)
2014. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is pontosan úgy voltam vele, mint a 3. válaszoló.

Hidd el, biztosan nem fog fájni!

Mikor csinálják majd neked?

2014. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj. Nekem nem volt katéter, bár nekem az sem fájt, amikor szülésnél felrakták.
2014. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam! :) még sokà lesz sajnos! Júniusban megyünk konzira. Hogy mikor jutok oda, hogy abból inszem lesz nem tudom! Csak előre érdeklődöm.:))
2014. ápr. 2. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor én vagyok a kivétel. Nekem ma volt inszemem, és úgy érzem magam, mint akit felnyársaltak. Mondjuk már úgy mentem oda, hogy fájt a hasam, gondolom a tűszőrepesztő még jobban rásegített. Én néha annyira megérzem az ovulációt, hogy fájdalomcsillapítót kell bevennem. Úgyhogy nekem maga az inszem is nagyon fájt. Most meg lépni alig tudok. :-(
2014. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló! Remélem sikerült az inszem!:) szorítok neked!:)
2014. ápr. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!