Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó számolta a...

Szerintetek jó számolta a kalkulátor hogy 23-án volt a peteérésem? Lehet hinni ezeknek az internetes kalkulátoroknak?

Figyelt kérdés
Párommal 03.23-a óta tervezzük a babát, egy internetes kalkulátoron néztem meg hogy akkor van a peteérésem. A menstruációm 03.09-én jött meg és 03.15 ig tartott. Januárban 8-án volt meg Februárban- 7-én most pedig 9.én. 3 napot voltam rosszul, és most 2 napja semmi bajom. Csak egy kicsit fáj a mellem, de lehet azért mert megfog jönni igaz van még 1 hetem. Szerintetek mennyi az esély hogy össze jött. Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 2. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mennyi az eselyed:) mindenesetre az en orvosom ( Kaaliba jarunk) azt mondta, hogy nagyon keves no van tisztaban azzal, hogy nem csak kozepidoben eshet teherbe. Ez azt jelenti, hogy akar menstruacio alatt is, sot peteerest valthat ki egy orgazmus is ( bar ez ritka). Nekunk azt javasolta, ha babat szeretnenk akkor ketnaponta legyunk egyutt a ferjemmel, mert igy a legbiztosabb. Hatha nektek is segit az info:) Ja es folsavat ne csak mi szedjunk, hanem a parunk is mert javitja a sperma dns allomanyat. Udv
2014. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megpróbáltunk minden másnap de alulról fájdalmam voltak 3 napig és picit le álltunk. Remélem összejön, csak ne lennék ilyen türelmetlen.
2014. ápr. 2. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki Inofolicot javasolt. Azt mondta szuper, nemreg jott be az orszagba. Veny nelkul kaphato. Draga, de nem veszes mert 2 havi adag kerul 14000.- En meg csak 1 hete szedem, szoval nincs tapasztalat, de azt mondta ez elosegiti a megtermekenyulest.
2014. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a infót. Utána nézek :)
2014. ápr. 3. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!