Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beágyazódás?

Ez lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés
11,13 ill 24-27 ig együtt voltunk a párommal.márc.28-ápr.1ig mensiztem (az utolsó nap már csak barnás alvadt vér volt) vagyis egy napja mensi mentes vagyok,viszont ma rózsaszínes folyásom volt,nagyon pici mennyiségű.Lehetett beágyazódás,vagy ezt még a mensi végének lehet betudni?
2014. ápr. 3. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább a mensi vége!szerintem!de általában hány napig menstruálsz?milyen erős vérzés,az hány nap?a lightes napok milyenek?
2014. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában 5-6napig tart,viszonylag erős a mensim,és az 5-6napon barnázni szoktam,aztán teljesen vége.nem volt még így,hogy vége,egy napig se barna,se semmi,aztán rózsaszínes folyás.ezt is a wc-papíron láttam és azóta sincs semmi...
2014. ápr. 3. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg fura,de nálam is szokott ilyen lenni évente 2-3x,pedig nekem is rettentő erős szokott lenni,és ezeknél az alkalmaknál szinte semmi!ha esetleg beágyazódás volt,akkor 3-4nap múlva nyomj el egy 10es tesztet.nem akarlak letörni,de szerintem nem beágyazódás volt,DE NE legyen igazam!azért szurkolok neked.írd majd meg légyszi pár nap múlva,hogy mi volt?!
2014. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd jövőhét szerda körül tesztelek csak...addig várok.na meg akkor jön haza a párom is.szeretném megvárni vele :)
2014. ápr. 3. 21:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma elég erős hányingerrel keltem,vissza feküdtem egy picit,ahogy el aludtam el is múlt,aztán az újra ébredéskor ismét vissza jött... :/
2014. ápr. 4. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is figyelem magam, mert hasonló cipőben járok. Viszont úgy tudom, a hányinger, fáradékonyság és hasonló tünetek, csak a 6. héttől kezdődnek. Ezért van nagyon gyakran olyan, ha valaki ezekből a jelekből tudja meg, hogy babát vár, akkor már majd 2 hónapos. Sokaknak meg is jön a mensije, annak ellenére, hogy a baba megfogant, ezért nem gyanakszanak.
2014. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!