Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után (! ) pozitív...

Menstruáció után (! ) pozitív teszt? Ilyen létezik? Terhesség lenne, vagy esetleg más probléma van? Hő nem esett le.

Figyelt kérdés
Március 29-én (szombaton) megjött a mensim, 3 napig tartott ugyanolyan (vagy hasonló) intenzitással mint eddig bármikor, utána 3 napig barnáztam. Mensi alatt folyamatosan 36.9 volt a hőm (ilyenkor általában 36.3 - 36-5 köözött van), ma reggel már 37 lett. Kínomban csináltam egy tesztet, ami azonnal pozitív lett. Nem tudom elhinni hogy baba lenne a dologban, inkább cisztára vagy valami teljesen más dologra gondolok. 2 hónapja voltam dokinál, alapos UH-t végzett (kívül-belül :) ), és mindent rendben talált. Mitől lehet magas a hőm? Mitől lehet pozi a HCG?
2014. ápr. 4. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
én a hőmérőzésre nem nagyon adok...persze van akinek mutatja, de annyi minden befolyásolhatja. ha a teszt erős pozi akkor valószínűleg baba, mert én úgy tudom, hogy ha ciszta vagy hasonló, mert sajnos akkor is lehet 2. csík, akkor azért csak halványka....de az biztos hogy orvoshoz kell menned amint lehet, mert ha baba akkor lehet szüksége van egy kis segítségre, hogy a megtapadás rendbe legyen. egyébként sokaknak van egy vérzésük teherbeesés után még. nekem is volt, bár köze nem volt a rendes mensikhez. drukkolok. majd írd meg a fejleményeket
2014. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
én arra tusok gondolni, hogy olyan közel volt a beágyazódás a mensihez, hogy megindult, de nem vált le az egész méhed, csak egy része. Lehet, hogy a baba tényleg átvészelte a dolgot! :) azért holnap-holnapután is nézz egyet, hogy erősödik-e :)
2014. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elhiheted hogy kisbabat vársz!

Van aki meg egyszer menstrual az elejen baba mellett is!


Ettol függetlenül en minél előbb elmennek dokihoz!

2014. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, lányok, köszönöm a biztatást! Végigpihenem a hétvégét, már nem tudtam időpontot kérni, de hétfőn megyek a nőgyógyászatra, mindenképpen megírom a fejleményeket!
2014. ápr. 4. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is baba van! majd írj
2014. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szorítok,írd meg.
2014. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :)
2014. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért nem írsz?????
2014. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok! Bocsánat hogy csak most jelentkezem, de sokminden történt az elmúlt időszakban. Dióhéjban a történet annyi, hogy a pozitív teszt után elmentem HCG szintet méretni amiből kiderült hogy terhes vagyok, azonnal elmentem orvoshoz aki ezt szintén megerősítette, és a vérzés-barnázás miatt utrogestant írt fel. Ettől nagyjából megnyugodtam, az Utroról sok jót hallottam és gondoltam hogy ha már gyógyszeres "támogatást" is kapok, akkor már nagy baj nem történhet. A 6 hetes UH szépen, rendben volt, de a 8. hetin kiderült,hogy üres a petezsák. Sajnos megállt a dolog. Néhány napja volt a missed ab utáni műszeres befejezés. 3-6 hónap szünetet kell tartanunk, de talán nem is baj, mert eléggé megviselt a dolog.
2014. máj. 8. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom!

Megertem h ezek utan időre van szükséged.

Remelem,hamarosan érkezik majd a baba hozzád !

2014. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!