Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu környékén együttlét után...

Maya715 kérdése:

Ovu környékén együttlét után 2nappal derékfájás mensi szerű érzés ez lehet akár baba is vagy még nagyon nem? Valakinek volt már ilyen és baba lett belőlle?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam érezni a peteérésemet de ma még alig bírok mozogni a derék és hasfájástól.
2014. ápr. 4. 11:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt most a héten ovu után :) tesztelni még felesleges... Én bizakodok!
2014. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ja és meg kell jegyeznem most is van alhasi görcsöm...
2014. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:

Szia, nekem is szokatlan ebben a ciklusban ez az ovu környéki időszak, nekem volt 2 nap barnázás is, ami nem tom eldönteni, h a szextől-e, mert 1 nap kimaradt a szex, akkor másnap nem barnáztam, utána megint volt, akkor meg újra. Csak mivel ez pont kp időre esett az is gyanus. Meg nekem tök megnőttek a cicik, kijöttek a patik és most 17v.18.cn-on meg elkezdett hozzá fájni a derekam is. Ja és ami még tök furi, h 15.cn-on aviva tornáztam, ami ilyen női szervekre ható cucc, és közben úgy megfájdult a méhem bal oldala (de az a fura, h tutira nem a petefészek, az arréb kell legyen, hanem a méhem, de kifejezetten 1 pontban, nem is bírtam tovább csinálni, de még ülni is alig. ez azóta rég elmúlt.

Amúgy, h a kérdésedre is válaszoljak, sztem kizárt még babát érezni, mert az még kilökődés után napokig vándorolgat a eptevezetékben, mire egyáltalán elér a méhbe és elkezd újabb 1 hét alatt beágyazódni. Max az ovut, vagy vmi hormonális témát vagy vmi rendellenességet érezhetünk ilyenkor, de ugye nem mind1 melyiket. Te miket érzel még? Esetleg írj azért, hátha együtt okosabbak vagyunk! Drukkolok neked!

2014. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
hello, any news veled? mizu?
2014. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nekem azóta is tart a mindjárt megjön érzésem plusz derékfájás.Valakinél efyéb tünet?Ma 6.nap együttlét után.
2014. ápr. 8. 19:07
 6/33 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekem inkább csak levertség, fáradság van...
2014. ápr. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ma reggel is enyhe megjön érzés.Hónapokon keresztül mindig minden tünetem volt ovu után de mindjárt megjön érzés még nem.Jó lenne már ha nem csak tünetek lennének hanem babuci is.
2014. ápr. 9. 07:15
 8/33 anonim ***** válasza:
És mikor kellene megjönnie? Nem lehetne egy tetsztet csinálni? :)
2014. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Majd csak 20.a körül kéne vagy nem kéne neki megjönni.De nekem már most olyan érzésem van mintha bármelyik percben megjöhet.Plusz álmos és fáradt vagyok de ez lehet csak a rossz iső miatt.1hete volt peteérésem viszonylag hamar.
2014. ápr. 9. 08:37
 10/33 anonim ***** válasza:
Na akkor kb egy napra nem várjuk :) nekem nincs semmi extrém tünetem :( de bizakodok! Ez az első ciklus amit hőmérőzök igy e szerint nekem sem félidőben volt az ovum
2014. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!