Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu környékén együttlét után...

Maya715 kérdése:

Ovu környékén együttlét után 2nappal derékfájás mensi szerű érzés ez lehet akár baba is vagy még nagyon nem? Valakinek volt már ilyen és baba lett belőlle?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam érezni a peteérésemet de ma még alig bírok mozogni a derék és hasfájástól.
2014. ápr. 4. 11:59
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem minden rendben lesz.De nem fogok eltűnni írj te is nálad mizu,hogy haladsz!
2014. ápr. 24. 16:43
 32/33 anonim ***** válasza:
Bíztam is hogy nem tünsz el :) milyen érzés tudni hogy ott van? Olyan izgatott vagyok :)
2014. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Hogy milyen érzés?Még fel sem fogtam teljesen :).Majd jövőhéten hétfőn megyek ultrahangra akkor már remélem,hogy látni fogom és már hallani is.De már most alíg bírok dolgozni.Gyomorégés,émelygés,aluszékonyság.Na de ez legyen a legkevesebb.
2014. ápr. 29. 09:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!