Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle után nem voltak...

Ovitrelle után nem voltak nagy fájdalmaim, ez nem jelenti, hogy nem hatott, igaz?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nagyon fáj nekik mikor megreped a tüsző a szuritól, nah, nekem is voltak szurkálások meg kisebb fájdogálások, de olyan eget rengető nem. Ez nem jelenti, hogy nem hatott, ugye?
2014. ápr. 5. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok. Én ma este fogom beadni az első Ovitrelle-t. Nem is olvastam, hogy utána nagyon fáj a repedés. Kíváncsi leszek, hogy nálam hogy fog hatni. Én legtöbbször annyira megérzem az ovulációt, hogy fájdalomcsillapítót kell bevennem.
2014. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj...

Én amúgy sem szoktam semmit érezni, vagyis nem emlékszem, mert mostanában nem is nagyon lett volna mit éreznem, azért kaptam a Clostyt, mert nem volt ovum... Szóval én sok helyen olvastam, hogy nagyobb fájdalommal járt tüszőrepi után az ovu, nálam nem volt nagyobb, hosszabb fájdalom.

Mondjuk szerintem ez a normális, mert a leírásában is azt olvastam az injekciónak, hogy a nagy fájdalom túlstimulálásra utalhat és orvoshoz is kell fordulni, ha olyan mértékű. Szóval én abban bízok, hogy ez a normális és nem a fájdalom.

Azért majd írd le légyszi, hogy nálad milyen hatással lesz! :) Inszem előtt vagy? Nálunk ez az első hónap, remélem egyben utolsó is, és házasélet követte a tüszőrepit, illetve követi... :)

2014. ápr. 5. 07:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem fájt semmim a suritól,mégis megrepedtem tőle..!

( viszont mi nem szexelhettünk inszem előtt 3 nappal)

2014. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

És mikor volt az inszemed? Esetleg már az eredményt is tudod?

2014. ápr. 5. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

túl vagyok pár inszemen, és lombikon is. Egyszer sem éreztem, hogy megrepedt volna a tüsző. A lombiknál sem, pedig ott aztán tényleg nem egy-két tüsző érik :)


ne aggódj, nem lesz semmi gond.

2014. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm a biztatást. :)

Remélem a sok lombik és inszemek meghozták a várva várt csodát Nektek is, ezt kívánom mindenkinek!

2014. ápr. 5. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem éreztem a szuri után.

Max a helyét, ahova szúrtam egy picit, amíg fel nem szívódott, egy picit feszített

2014. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon régi a kérdés, de hátha. Holnap kell beadnom az injekciót, tudnátok tanácsot adni hogyan kell?

2021. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!