Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen fájdalmaim még soha nem...

Ilyen fájdalmaim még soha nem voltak. Mitől?

Figyelt kérdés

11-én jött meg a menstruációm, eddig soha nem tapasztalt erős fájdalmakkal.

Eddig is fájt az első nap, de ennyire, hogy a falat kaparjam soha. Két advilt vettem be szinte egyszerre (eddig 1-t vettem be attól kb 10 perc alatt elmúlt a fájdalom) de most fél óra után bevettem még egyet és úgy enyhült 2 óra után, hogy magzatpózban feküdtem párom masszírozta a derekam és sírni tudtam volna. Mintha szültem volna(nem szültem még soha) még néztem az órát is, 2-5 percenként voltak ezek az iszonyatos görcsök.

Ennyi vér még soha nem volt, az ob legnagyobb méretű tamponját cserélgettem 2-3 óránként szinte.

Lehetett spontán vetélés?

Menstruációval együtt lehetséges ez?

Eddig ilyen nem volt. Mitől lehet?


köszönöm


28/N


2014. márc. 14. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetett vetélés, ha most még csinálsz egy tesztet, az kimutatja talán.
2014. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is vetélés,nem is tudtál a terhességröl,annyia korai volt.
2014. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ez volt pénteken, 3 napot késett a vérzésem, csináltam tesztet az pozi lett aztán megjött, szinte felkelni nem tudtam úgy fájt.
2014. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetett, de szerintem abszolút nem törvényszerű. Még fiatal koromban nekem is volt, kb. évente 1 alkalom, amikor ilyen iszonyatos görcseim voltak, hogy csak feküdni tudtam összegörnyedve, miközben vert a hideg verejték, a gyógyszerek nem hatottak, stb. És akkor nekem kizárt volt a vetélés, mivel párom sem volt, tehát nem éltem akkor éppen nemi életet, és mégis ilyen volt.

Szóval közel sem biztos, kár ezen idegesítened magad szerintem.

2014. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem napra pontosan megjött ahogy vártam.

De azt hittem belerokkanok. Még poénkodtam is a párommal amikor kezdett múlni a fájdalom, hogy szülök, csak nem tudok róla, meg ha erre így reagálok, hogy fogom bírni a szülést...


Köszönöm a válaszokat.

Patakokba folynak a könnyeim... Igaz nem tervezzük konkrétan a babát, de mindketten örülnénk ha lenne. Főleg én...

2014. márc. 14. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért vetélésen kívül még más is lehet, én a helyedben elmennék a nőgyógyászatra amikor elmúlt a mensim, és elmondanám mi történt.


Egyébként volt esélye a teherbeesésnek? (védekezés nélküli együttlét?)

2014. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem védekezünk, csak megszakításosan. Tudom nem a legjobb védekezési mód, de úgy vagyunk vele, ha így összejön nem fogunk megijedni :)


Sajnos csak 2 hét múlva tudok elmenni dokihoz, ennyi idő elteltével is tudja mondani mi lehetett a baj?

2014. márc. 16. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja tudni megmondani, ha tényleg vetélés lehetett. De azt szerintem ha most elmész sem tudják, max. egy gyors vérvételből.
2014. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak egy jóindulatú ciszta nyílt meg, az okozta a vérzést, nem feltétlenül vetélés.

Nálam is az volt, vetélésnek hittem, mivel 2 pozitív tesztet is csináltam(!), majd a doki közölte, hogy semmilyen terhességre utaló jeleket benn nem látott UH-val sem, de ciszta eredményezhet terhességre utaló jeleket, ez egyfajta álterhesség.

2014. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!