Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekten dolgozók, a nem...

Babaprojekten dolgozók, a nem várt nap eljött és nem jött meg éreztetek valami fájdalmat vagy az előző napokban? Olyat mint ha megjönne de semmi nem volt majd a nemvár napon erősödött?

Figyelt kérdés
Barátnőm 1 hónapja dolgoznak a babán több mint 1 hete fáj neki azt mondja megjön de nem lett eredmény, meg mára nem várja nem is jött neki meg de fáj neki. Most vettünk egy tesztet van értelme ha délután csinálja meg ?

2014. ápr. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel már lehet tesztelni, elmaradt menstruáció esetén is rögtön lehet.
2014. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
reggeli elsö vizeletböl! mert akkor koncentrált a vizelet,a délutáni már sokkal higabb,ezért mindenképp reggel csináljatok tesztet,hajrá!
2014. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, át adom neki, csak ideges szegény mert már nem tudja mi van csak érzi mintha mindig megjönne ma meg jobban fájt neki azért nem akart tesztet venni, mert úgy érzi megjön de semmi nem volt. Ezért rá vettem vegyünk tesztet attól nem lesz semmi. De ha terhes akkor ez normális lenne neki hogy fáj?
2014. ápr. 7. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják terhességnél sokan éreznek "mindjártmegjön" érzést. Szóval teszt reggel.
2014. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget át adtam neki, hát reméljük nem jön meg reggelig. :)
2014. ápr. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!