Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menszim már egy hete....

Késik a menszim már egy hete. Csináltam tesztet a kimaradás után 2 nappal és mégegyett rá 2 nappal de csak egy kicsit erösödött a csik. Baj lehet? Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Ha halványan is, de ott van a másik csík is akkor szinte biztos, hogy terhes vagy. Ha nem akartál teherbe esni akkor van baj. Az, hogy mennyi van benned aktuálisan az adott hormonból, amitől erősebb, vagy gyengébb lesz a csík, az teljesen mindegy, pl. reggel valószínűleg erősebb színnel jelez.
2014. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még 6 hetesen is halvány második volt semmi rosszat nem jelent!
2014. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy szerettük volna.csak félek mert lassan erösödik
2014. jan. 9. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 napos késés után nagyon halvány, rá két napra ici iccit, alig láthatóan erősebb volt.

Kb 12 nap késésnél vagyis majd 6 hetes terhesen lett erős a 2. csík, de a kontroll így is erősebb volt.

Ma már 31 hetes a pocakban :)

gratulálok

2014. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönjünk. :-)
2014. jan. 9. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a nemvårt utän 1nappal negativ 4nappal erös pozitiv.az nem baj normälis. 19 hkm
2014. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!