Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hőm 36,4. 2 nappal...

Normális hőm 36,4. 2 nappal ezelőtt 37 volt, ma 37,3. Vasárnapra nem várom. Utalhat babára? Kinek mi volt a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is jo jel,ha fenntmaradt a höd. Majd ertesits mi lett.Jo várakozást,szoritok érted :-)
2009. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindenképp megírom mi lett a vége, mert engem is nagyon fel tud dobni, amikor más megírja, hogy végre pozitív lett.
2009. febr. 11. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:

szia.

Szerintem is jó úton haladsz hogy nemsokára megtudd van-e pocaklakód én kívánom hogy így legyen.

Nem tudnád belinkelni a görbédet hátha sokunknak segítene , és tanulnánk belőle.

Várom a + tesztet tőled remélem lesz írd majd meg. :)

2009. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szívesen belinkelném, de nem sokra mennétek vele, mert nem egy időben mértem a hőmet és így elég cikk-cakkos. De az tuti, hogy 36,4 az alaphőm, ez mensi környékén 36,8 körül mozgott, 2 nappal ezelőtt 37 volt, ma meg 37,3. Mindenképp megírom a választ. Nagyon félek... De köszönöm a biztatást. Nálatok mi a helyzet?
2009. febr. 11. 18:54
 5/13 anonim ***** válasza:
mi megyünk inszemre sajnos nincs más mód :-(
2009. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az én butaságom, hogy nem néztem még utána, de mi még csak néhány hónapja próbálkozunk. Mit jelent ez?
2009. febr. 11. 19:10
 7/13 anonim ***** válasza:
az inszem a lombik elődje amikor egy katéteren keresztül benyomják a tüsző mellé a hímivarsejteket a lombiknál meg kiveszik a tüszőt és úgy megtermékenyítik és visszaültetik.
2009. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A lombikkal tisztában voltam, de ezt még nem olvastam. Remélem nem (nagyon) fájdalmas. Nagyon sok sikert kívánok. Régóta próbálkoztatok?
2009. febr. 11. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 37.4 is volt a hőm, sajnos még is 3 negatív teszt után megjött!
2009. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír számomra:( De nem stresszelem agyon magam (egyenlőre tényleg az elején vagyunk). Sokan írják, hogy már a mensi előtt 1-2 héttel ilyen meg olyan tüneteik voltak. Nekem a hőemelkedésen kívül semmi nincs, mondjuk pisilni gyakrabban járok. Épp ezért mindenképp megvárom a "nemvártat" és ha tényleg nem jön, akkor pár nap múlva tesztelek.
2009. febr. 11. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!