Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen kismama vitamint...

Milyen kismama vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk, de még nem jött össze. Gondoltam elkezdek szedni kismama vitamint, mert mondták páran, hogy nem csak akkor kell, ha már teherbe estem, hanem előtte is jót tesz.

Szerintetek? Aki szedett, mit ajánlana? Olyan sokfajta van, nem tudok dönteni. Lehet esetleg valami hátránya, ha szedem?



2014. ápr. 7. 18:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A kismama vitamin az abban segít, hogy feltölti a készleteidet ásványi anyagokkal, vitaminokkal, nyomelemekkel, tehát mire a kicsi érkezik, egy egészséges anyaszervezet szolgál neki alapul a normális fejlődéshez.

Viszont konkrétan a pici fogantatásában a vitamin nem segít.

Ha már megfogant, a különböző rendellenességek kockázatát csökkentheti.


Nekem a dokim a Gravidát ajánlotta, mert az tartalmaz jódot is, meg pl. az Elevitet elég nehéz lenyelni (főleg ha már babát vársz és állandóan hányingered van).

2014. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akkor még nincs értelme szedni?
2014. ápr. 7. 19:02
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Femibion,nekem a doki ezt ajánlotta..plusz nem lesz tőle szorulásod,mint egyes magzatvédő vitaminoktól!

És nem árt,ha egy hónappal előtte elkezded szedni!

2014. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Gravida vagy femibion, nekem ezek jöttek be.
2014. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó, hogy ugyanazokat a fajtákat írtátok nagyjából, nem pedig 3-an 6 félét :) Ez talán jelent valamit. Akkor ennek a kettőnek utánanézek bővebben :)
2014. ápr. 7. 19:12
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt gondom az Elevittel, pláne nem a lenyelésével, nekem egyáltalán nem volt nagy a tabletta.
2014. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
én az elevitet szedem, egyszer sem hánytam, egyszer sem volt székrekedésem. Viszont elég sokat híztam, nem tudom ahhoz van e köze. illetve úgy tudom, az elevitben minimális a vas, és most 26 hetesen szükségem is lenne rá mert kicsit alacsony a hemoglobin szintem. Szerintem először mindegy melyiket választod, a doki majd úgyis szól ha nem jó, egyenlőre bármelyiket szedheted.
2014. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mennyire reklám belátom lehet benne valami de Czeizer Endre az elevitett javasolta nekem ez volt mérvadó már a végén a sok fajta között.

Az idegcső záródást is elősegíti így igenis jó ha szeded már tervességkor is.

2014. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem.szedjel nyugodtan terhesvitamint.en a gravidat szedtem.most tervbe van a kisteso es most is azt fogom szedni
2014. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Elolvastam. A Gravida jobban tetszik, mert a Femibionban nem láttam, hogy lenne vas, ami nekem egyébként is fontos az erős vérzések miatt.

Végül is azt írják a tájékoztatóban is, hogy már teherbeesés előtt is lehet szedni.

2014. ápr. 7. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!