Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülész-Nőgyógyászt keresek a...

Szülész-Nőgyógyászt keresek a Bajcsy kórházba! Kit ajánlanátok? Csalódtam az orvosomban 20 hetes kismama vagyok váltani szeretnék! Szülésznőt is ajánlhattok!

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs fogadott dokim,de a Bajcsyban fogok szülni,így ismerek pár dokit,akit tudok ajánlani. Sokan szeretik Dr.Varga-Horgosi Ágnest,mert nagyon kedves,én viszont Dr.Palczert Miklóst ajánlanám. Elképesztően megnyugtató,mindenre válaszol,türelmes és nagyon kedves,pedig nem fizetek neki,és mégis. Illetve még a Fábián István is szimpatikus,bár én meg benne csalódtam picit,de gondolom a saját betegeivel másabb. szülésznőket sajnos nem ismerek. Szóval én teljes szívemből a Palczert doktort tudom ajánlani,mert eddig csak és kizárólag kellemes élményeim voltak vele,soha nem éreztem azt,hogy futószalagon lennék,mindig megkérdezi,van-e kérdésem,amire esetleg ő nem tért ki,és mindent elmagyaráz. Még reggel nyolckor az első tíz percében is mosolyog és kedves,nem is tudom milyen lehet akkor a saját betegeivel =)Én a XVII.kerületi SZTK-ban járok hozzá,a magánrendelője nem tudom hol van.

39hkm

2012. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia, Dr.Bokor András nőgyógyászt és Garáné Magdi szülésznőt ajánlom, náluk szültem 2 hónapja! Nagyon kedvesek!
2012. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia. Dr Toldi László. Van maganrendelese is az ikeaval szemben a 14. Kerben, de en is az sztk-ba jartam hozza a 17. Kerbe. Nagyon aranyos, nem draga, es en egyik gyereknel sem fizettem, de maximalisan elrgedett voltam vele. Azota tobben is hozza jarnak mar az ismeroseim kozul, es szultek is nala.
2012. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Gara Magdit imádom, mindkét gyerekemet nála szültem, csak ajánlani tudom.


8 éve Szécsényi doktorhoz járok, őt is maximálisan ajánlom.

2012. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Alexanjan Nellit ajánlom. Nála születtem, nála szültem. :)

A keletinél van a magánrendelője. Maximálisan megbízható.

2012. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

dr. Mosonyi Pétert ajánlom, szakmailat nagyon korrekt, tájékozott, türelmes. Eddig én rossz véleményt nem hallottam róla, én nála fogok szülni.


dr. Urbancsek Árpádot nem ajánlom, nekem ő volt a korábbi orvosom és azért cseréltem le mert olyan tanácsokat adott, amik szakmailag nagyon megalapozatlanok voltak, és gyakorlatilag ha nem nézek utána az interneten a diagnózisnak, akkor jó eséllyel a mai napig nem tudtam volna teherbe esni, de már lehet hogy agyon hormonkezelt volna. (PCOS-re azt mondta hogy menjek szépen haza és várjak, hátha elmúlik, ha meg majd gyereket akarok, akkor hormonkezelés fog kelleni)

2012. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat nektek! Most már csak döntenem kell!:-)

Utolsó válaszololónak:

én is az Urbancseket fogom leváltani!!!!!!!

2012. szept. 23. 09:17
 8/19 A kérdező kommentje:

Abban tudtok még esetleg segíteni,hogy holnap azaz hétfőn rendel valamelyik doki mert nézegettem a neten tulajdonképpen jókat olvasni mindegyikről.És mennyi a magánrendelése?(aki holnap rendel)

Nekem nagyon fontos lenne holnap már felkeresni!!!!:-((((

2012. szept. 23. 09:37
 9/19 A kérdező kommentje:
Találtam holnapra egy helyet a Palczer dokihoz:-)
2012. szept. 23. 09:56
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok =)

én holnap megyek fél tízre a Palczert-hez =D

2012. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!