Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3-4 havonta menstruálok...

Ha 3-4 havonta menstruálok PCOS miatt attól még van esélye, hogy teherbe essek? 3 hónapja tartom a 3-as kezelést

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az túl hosszú, valószínűleg nincs peteérésed, de nincs lehetetlen :) ha tartod a kezelést, le fog rövidülni a ciklusod. Nagyon ajánlom a paleót, sokaknak segített, nekem csak azért "nem", mert 2 héttel az elkezdése után kiderült, hogy 4 hetes terhes vagyok :-)
2014. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tartsd tovább a kezelést, és ne térj el az étrendtől!


Amúgy igen, lehetséges, láttam már pár olyan esetet a fórumban, aki bosszankodott, hogy már megint ennyi meg annyi ideje nem jött meg, elment az orvoshoz íratni gyógyszert ami meghozza, és ott derült ki, hogy bizony volt egy kósza ovuja amit sikeresen elkaptak :)

Szóval lehetni lehetséges, de azért feleslegesen ne lovald bele magad.

2014. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!