Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PMS tünetek középidőben:...

PMS tünetek középidőben: barnázás szex után, megnőtt, feszülő cicik, pattanás hegyek, derékfájás. Hormonzavar, peteérés vagy ciszta? Mi okozza?

Figyelt kérdés
Mostmár tökre nem értem mi lehet ez, mert először a 15. cn-on volt halvány barna folyásom (egyszeri reggel) előző este volt szex. aztán másnap épp csak egy pöttynyi, utána megint szex és másnapra (17cn)megint egyszeri barna, nem olyan sötét, mintha alvadt vér lenne, inkább sötét sárgás halvány barna, szagtalan, inkább krémes mint folyós. (bocs, ha túl konkrét vagyok, de sztem nem mind1) végülis azért fura, mert nem tudom, most a peteérést érezhetem vmiért így vagy esetleg méhszájseb vagy vmi hormon gebasz lenne? Ez normális tényleg? Vagy mire utalhat. És az is igencsak fura, hogy tök sok patim kijött, ami azért nem jellemző nekem csak max mensi előtt, de az is hol van hol nincs. lehet, h a PCO rosszabbodott? (nem veszem teljesen komolyan a diétát, de azért nagyjából tartom, de mostanában ettem kevés cukrosat is, meg más tilosakat)meg múl t hóban szedtem utrogestant hormonpótlásnak, most is akarok, h ne legyenek PMS tünetek, de most meg már vannak, pedig nekem ilyenkor még sose szokott. terhes nem vagyok, még azt is megnéztem, mert bár megjött igencsak rendesen nagy dbokkal múlt hóban, annyira megnőttek a cicijeim, h a férjem is folyton mondja, meg érzem is és feszülnek is (mondjuk 1max 2 kg-t lehet, h fel is szedtem, de vékony vagyok azért, 50kg)ötlet? tapasztalat? légyszi segítsetek, mert nem találok erről semmit a neten!

2014. ápr. 4. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, h baloldalt szúrkál a méhem (nem a petefészek!), sőt kpidőben aviva torna hatására úgy elkezdett nyilallni, húzni, fájni, h nem is tudtam csinálni a gyakorlatokat, aztán elmúlt. Ez utalhat vmi megnőtt cisztára vagy fertőzésre? de nincs szagos folyásom, meg amúgy nem fáj semmim, illetve most is érzem kicsit a balo-on, de nem fáj.csak a derekam, de az se vészes.
2014. ápr. 4. 15:42
 2/4 anonim válasza:
csinalj egy terhessegi tesztet...
2014. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. hát sajnos azóta annyi a fejlemény, h egyszer csak minden előjel nélkül megjött. 1 héttel előbb mint kellett volna.. először azt hittem beágyazódási vérzés, mert annyira nem éreztem a PMS tüneteket (Azok min írtam fura mód most a kp időben voltak, de eddigre megszűntek) leginkább a hangulati hullám elmaradása miatt eszembe se jutott, h mensi lehet. sose jött még meg ennyivel előbb. mitől lehetett ilyen fura ciklusom?
2014. ápr. 10. 07:45
 4/4 anonim válasza:
a tunetek alapjan lehetett terhesseg es az ido elotti verzes utalhat spontan vetelesre.Ha a verzes nem tart addig, ameddig szokott (3-4 nap), csak 1 nap, akkor redemes meg egy tesztet csinalni. Ha a HCG hormon elkezdett termelodni, akkor az meg kimutathato a vizeletben verzes utan is. Amint olvastam, szedtel sargatest-hormont, ez is elosegiti a teherbeesest. Ha viszont nem mulnak el a tunetek, akkor mindenkepp menj orvoshoz. Mioma is okozhat darabos verzest mensi alatt. Jobbulast neked!
2014. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!