Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mégis baba? Mikor...

Lehet, hogy mégis baba? Mikor teszteljek újra szerintetek?

Figyelt kérdés
15. dpo-n járok, mensi sehol, viszont ma hajnali teszt (igaz csak 3 óra alvás után, mert a kisfiamat altattam vissza, és muszáj volt mennem éjjel is wc-re) negatív lett. Tegnap rettentően görcsöltem, azt hittem megjön, de semmi. Melleim folyamatosan fájnak már két hete, de ez mensi előtt nálam általában így van. Ma a délutáni kávé után öklendeztem. Ebből kezdek most újra gyanakodni, mi van, ha mégis baba. Csak a kisfiamnál peteérés utáni 14. napon már pozitív volt a teszt. A mostani PÉ ideje is fix, mert ovuteszt és egyéb testi tünetek is ezt mutatták.
2014. ápr. 8. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem várj 5 napot biztos ami biztos és próbálj ki egy másféle tesztet, reggeli vizeletből, próbálj előtte aludni, de ha nem megy, addigra már ki kellene mutatnia szerintem akkor is...
2014. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!