Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi szerű nagyon rövid...

Mensi szerű nagyon rövid szurkáló fájdalom néha, de csak kb.5-6x egymás után. Lehet baba? Holnapra nem várom.

Figyelt kérdés
Már van egy halvány pozitív tesztem, de félek, hogy megjön... :(
2014. ápr. 8. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet baba,de ha holnap nem jön meg,aakor csinálj egy tesztet és akkor kidrül. mikor csináltad a pozi tesztet?
2014. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 napja.
2014. ápr. 8. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
kiváncsi leszek mi lessz az eredmény ugyhogy majd ird meg. szurkolok, én is holnapra nem várom :) de tesztelni még nem fogok csak pár nap mulva ha késöbb sem jön meg, nagyon remélem :)
2014. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még mindig nagyon halvány. :(

Izgulok, hogy baj van...


Viszont ma hánytam.

2014. ápr. 9. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
ne izgulj! még erösödhet,van akinek csak késöbb erösödik mensi után pár nappal,ezért nem tesztelek még én sem,pedig én is mára nem vártam,de még nem merek tesztelni,mert nekem is volt egy negativ tesztem mensi elött egy nappal, szurkolok nekünk :)
2014. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is nekünk! ;)
2014. ápr. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!