Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, aki fogamzásgá...

Van itt valaki, aki fogamzásgátló mellet lett terhes és a terhességet első kézből onnan tudta, hogy nem jelentkezett a megvonásos vérzése vagy az mindenképp jelentkezik?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy a mensi esedékességének napján teszteltem pozit, 3 nap késéssel megjött, sokkal több vérzés volt mint a megszokott és nagyon görcsöltem. Ez múlt hónapban történt.
2014. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú ha nem vagyok túl tolakodó, akkor elmondanád mi történt..? Amúgy neked is baromira lecsökkenti a fogamzásgátló a vérzést? Ez normális?
2014. ápr. 8. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:

1 es vagyok. Igen nekem is alig van vérzésem. Kiderült, hogy nem elég a hormon. Holnap kezdem el szedni a magasabb hormontartalmú tabit. Egyébként elment a baba. 4. baba lett volna, megtartottuk volna. Mindig bevettem, percre pontosan, nem folt hasmenés stb.


Úgy érzed terhes vagy?

2014. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából, csináltam 2 tesztet is mindegyik negatív de képes vagyok mindent túl stresszelni
2014. ápr. 8. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
És mitől érzed magad terhesnek? :)
2014. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmitől, nincs semmi tünet nincs hányinger se rosszullét se szag szindróma semmi. Rendesen megjött a mensim igaz kevéske de akkor gondolom ez a fogamzásgátlótól van aztán ennyi.
2014. ápr. 8. 20:08
 7/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Jajj de jo, hogy ezt megkerdezted, en egesz nap ezen kattogok! csutortokon vettem be az utolso bogyot, es csak ma jott meg... en mar a legrosszabb variaciokra gondoltam, de most sem vagyok biztos benne, hogy nem baba van a dologban. 2 honapja szedem, 7 honapos a masodik babam! ... hat biztos, hogy dobnek egy hatast ha poz. lenne a teszt!... a ket gyerkocom kozott is csak 16 honap a kulonbseg...
2014. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú szerintem akkor csinálj egyet :)
2014. ápr. 9. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!