Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne most babát vállalni?

Korai lenne most babát vállalni?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kislányom, de én úgy vágyom egy másik babára, hogy újra várandós legyek, hogy ott rugdaljon a pocakomban. Nagyon kis különbség lenne, ha mostanában esnék teherbe? Nálatok mennyi a korkülönbség a kettő baba között?

Köszönöm előre is!


2014. ápr. 9. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben legalabb par honapot varnek meg, hisz a testnek ugyanannyi ido kell regeneralodni mint amilyen hosszu a varandossag.
2014. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Környezetemben van olyan, akinek 1 év van a két baba között. Nagyon nehéz neki, mivel az első is sok figyelmet igényelne, irigy a kicsire. A szervezet számára is megterhelő. De nem kivitelezhetetlen :P
2014. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyelőre megfogalmazódott a fejemben, hogy szeretnék egy kistesót, és ezért jutott eszembe, hogy mi lenne ha mostanában jönne.
2014. ápr. 9. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát meggondolandó. A gyerekeknél másfél-két éves korban van a legnagyobb dackorszak, a kistesó pont egy ilyen időszakban érkezne (ha a terveitek szerint hamar sikerülne összehozni) Az egyik ismerősnél másfél éves volt a nagy, amikor jött a kicsi és az anyukénak nagyon megterhelő volt. a nagyot is még cipleni kellett, figyelni rá, játszani vele, akkor még nem is járt biztosan, tehát esett kelt, anyukának vigyáznia kellett erre is, miközben ott volt a pici, aki meg te is tudod mennyi figyelmet igényel. főleg ha az apuka dolgozik és nem tud neked segíteni, akkor nagyon nehéz lehet.
2014. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nehez lenne,foleg várandósàg alatt mivel mèg a nagy is pici lenne.A szervezetednek is megterhelő.

Viszont 1-2èv múlva a kèt picúr biztosan jó testvèr lenne,a kicsi korkulonbseg miatt.

Èn nekem egy picit több idő az ideális.

Raadasul van ismerősöm,akinek a lanya 9honapos volt,mikor megfogant a teso,es ez a terhesség nem volt problémamentes.

Ezt Te tudod,de azert aludjal ra párat:-)!

2014. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én várnék. Nálunk pontosan 2 év van a két gyerek között. Iszonyatosan nehéz, mert a nagy is még kicsi a pici pedig tényleg pici. Most 4 éves a nagy a kicsi pedig kettő. A kicsi elvesz mindent a nagytól, a nagy meg simán megüti, ha nem vagyok ott mellette. De a másik, hogy sok olyan dolog van, amiben még mindkettőnek segítségre van szüksége és nem tudok segíteni egyszerre kettőnek. Sokszor van, hogy a nagy jogosan féltékeny, mert persze, hogy először a kicsinek segítek, mert Ő amúgy a mozgékonyabb és türelmetlenebb. De a nagy is még jogosan tesz szemrehányást, hiszen még kicsi, hogy megértse, hogy nem tudok két felé szakadni. Ahol 3 év van a kettő között többet tud a nagy is segíteni, amikor még a baba kisebb és jobban bevonható mindbe, mint egy 2 éves. De ez az én véleményem. Az, hogy nem épült fel a szervezetem az előző szülésből és terhességből nem mondanám, és a dokim sem így látta. Bár lehet benne valami, ezt nem tudom...
2014. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hónapos volt mikor elkezdtük a tesó projektet. Csak a 6. hónapban lettem terhes, viszont akkor a terhesség spontán vetéléssel végződött.A vetélésre rá a 3. hónapban megfogant a kisfiunk.Így most a gyerkőcök közt 25 hónap van(2 és 4 évesek)Most a 3. babával próbálkozunk.Szerintem is jobb ha vártok még, nekem még így is nehéz volt kicsit.Viszont ha neked van több segítséged is nem olyan szörnyen nehéz, főleg ha egy talpraesett anyuka vagy :)
2014. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!