Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 41 éves vagyok! Babát szeretné...

41 éves vagyok! Babát szeretnék a párommal, van egy 7 éves fiunk hely hiány miatt nem tudtunk vállalni hamaráb, tavaly szeptemberben volt egy spontán vetelélésem, van még esélyem teherbe esni nem egésszéges életett élünk komoly válaszokat várok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem egészséges életet élünk? vagy rosszul olvastam?

Esély mindig van. A két fiam után szerettünk volna egy harmadikat, de nehezen jött össze, egy spontán vetélés után évekig nem estem teherbe, talán lelkiek miatt, így én is 40 elmúltam, mire megfogant a lányunk, számunkra igazi csoda volt.

Azt tudnod kell, hogy 40 körül már gyakoribb lehet a spontán vetélés, nő a fejlődési rendellenességek, különösen a Down kór kockázata, de azért lehet egészséges gyermeket szülni.

Amit tehetsz, az leginkább az, hogy te egészséges legyél, és minél jobb fizikai állapotban legyen a szervezeted.

Tehát egészséges táplálkozás, vitaminok, mozgás káros szenvedélyek kerülése, és akkor jöhet a babaprojekt.

Én elmentem minden szűrővizsgálatra, még amniocentézisre is, így nyugodtabban voltam, hogy egészséges babám születik, és kíméltem magam-meg a környezetem is.

Mindent megtettünk a baba érdekében.

Kívánom neked is, hogy sikerüljön!

2014. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nekem a 2. baba előtt volt egy vetélésem ami műszeres befejezéssel ért véget és utána 1 hónapra rá terhes lettem. A kislányom azóta 10 hónapos múlt és makk egészséges. Most a 3. babánkat várom és 20 hetes terhes vagyok, 39 éves. Miért ne eshetnél teherbe? Habár nem tudom mit értesz azon, hogy nem éltek egészséges életet?
2014. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsánat el írtam,egésszéges életett élek,nem dohányzom nem kávézom nem fogyasztok alkoholt, :-)
2014. febr. 19. 13:36
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ remêlem hamar teherbe esek! :-)
2014. febr. 19. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szerintem nem lesz gond. Ugyanúgy teherbe eshetsz majd.

Szurkolok.

2014. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra, akik szerint túlkoros vagy! Nem vagy az!!!

Mielőbbi teherbeesést, jó egészséget, sok boldogságot kívánok!!!

2014. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen aranyosak vagytok! :-)
2014. febr. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!