Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az ultrahangon...

Szerintetek az ultrahangon látni fogja már az orvos?

Figyelt kérdés
Április 4-re nem vártam, nem is jött. Ápr. 7.-én délutáni pisiből lett egy pozitiv tesztem, 9.-én reggel első pisiből szintén pozitív.Kértem is időpontot nőgyógyászhoz,hétfőn,14.-én délután megyek hozzá.Nem korai?Látni fogja már a terheséget az un-n?
2014. ápr. 9. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
5 hetes már, kb., szerintem lesz petezsák, nálam már volt... Gratulálok! :)
2014. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Szívverés még nem lesz.
2014. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy korai (lehet) de elmegyek az orvoshoz ,az időpontom nem mondom vissza egy vizsgálattal nem vesztek semmit szerintem, maximum vissza rendel 2-3-4 hét múlva .a véleményekre vagyok kíváncsi.A tesztjeim erős pozitívak voltak nem haloványak,hogy mereszgessem a szemeim,hogy lássam ,úgy,hogy a babának "ott kell lennie".
2014. ápr. 9. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" Az ötödik héttől már hüvelyi ultrahanggal is kimutatható a

terhesség, de ilyenkor még csak a petezsák látszik (egy fekete,

nagyjából kör alakú folt az ultrahang felvételen), a benne lévő

embrió nem. (Ezért nem kell megijedni, ha a leleteden azt olvasod,

hogy élő embrió nem látható.) Csak a 8-10. héten célszerű

felkeresni a nőgyógyászt, hogy megállapítsa a terhességet, amikor

már látszani fog a baba, sőt még a szívverése is."

2014. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is 5 hetesen mentem, és petezsák már szépen látszott. Sajnos embriót és szívverést még nem láttak úgyhogy vissza kellett menni a 8. héten, de minden rendben van azóta :)

szóval nem korai elmenned, de ha esetleg majd csak petezsákot látnak, ne pánikolj be, sőt ha olyan rossz az UH készülök, még talán azt sem.

Kézzel is meg fog vizsgálni valószínűleg, és akkor a méh mérete illetve méhszáj tapintása alapján is tudja igazolni a terhességed.

2014. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 4+6 héten mentem és akkor már hasi uh-n látott egy 5mm-es petezsákot, jövőhéten kell visszamennem, akkor leszek 6+6 hetes.
2014. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenképp elmegyek hétfőn,nem veszítek vele semmit sem. :)
2014. ápr. 10. 16:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok,voltam a dokinál,egyértelműen megállapította a terhességet, petezsák és benne igaz picurka szikhólyaggal de ott van :) a legközelebbi uh-n már többet látni belőle a doki szerint,ami 2 hét múlva lesz :) Nagyon boldogok vagyunk párommal.
2014. ápr. 15. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok Nektek! :) Nagyon boldog baba várást kívánok! :)
2014. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!