Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon 7mm-es endometrium...

Ultrahangon 7mm-es endometriumot látott az orvos. Észrevette volna, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ez menstruációm előtt pont 1 héttel volt, viszont a mensim nagyon-nagyon gyenge volt. A 2-3napon nem is használtam tampont. Nem voltam még terhes, ezért nemigazán tudom, hogy van...

2013. dec. 16. 10:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
petezsákot el lehet nézni endometriumnak, vagy ilyesmi? Bocsánat,ha hülyeséget kérdezek, de tényleg nincs tapasztalatom ilyenben...
2013. dec. 16. 10:56
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy petezsákot nem lehet endometriumnak nézni.

A petezsák egy kis fekete folt az endometriumon belül, az endometrium meg egy szürke sáv a méh belső felszínén.


Ha nagyon korai a terhesség, és nincs még petezsák sem, akkor előfordulhat, hogy nem látszik.

De 7 mm-es nyálkahártyával igen valószínűtlen a terhesség, mert a beágyazódáshoz ennél kicsit vastagabb kellene.


De ha bizonytalan vagy, miért nem csinálsz egy tesztet?

Az azért hamarabb kimutatja, mint ahogy az orvos látja az UH-n.

2013. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

De egyébként meg ha egy hét van a vérzésedig, akkor még csak most kezdődne a beágyazódás, ergo ha sikeres volt az akció, akkor sem látszik még semmi.

Ha nem jön meg, csinálj tesztet.

2013. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csináltam előtte másfél héttel egy tesztet, ami nagyon-nagyon halvány volt, legalábbis én annak láttam. De ez délután volt, miután hazamentem a melóból. Biztos akartam lenni, ezért mentem el UH-ra.
2013. dec. 16. 11:19
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát ha előtte másfél héttel pozitív lett volna egy teszt, akkor biztosan nem 7 mm-es lenne a nyálkahártyád.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem beképzeled.

Ha nem jön meg a vérzésed, csinálj még egy tesztet.

2013. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem a 12 ciklusnapon,tüszőrepedés előtt volt a nyálkahártya vastagsága 7 mm-es,ugyhogy sajnos az tényleg vékony ahhoz hogy abba a baba belekapaszkodjon..
2013. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és olyan esetleg lehet, hogy terhes vagyok, csak nem vette észre, viszont megjön a mensim is, és az látta? tehát lehet olyan, hogy egyszerre 2 helyen történik valami a méhben? :D bocsánat, lehet,hogy ez nagyon hülye kérdés volt... de eléggé belelovalltam magam, hogy terhes vagyok, csak nem vette észre!
2013. dec. 16. 11:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Terhes is vagy, meg is jön, és még az UH se látja? Ez ugye vicc?:D
2013. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia. 9 mm es a nyálkahártyám, pozitív a tesztem, rendesen menstruáltam, és ma vagyok 6 hetes kismama. Vannak viccei az életnek. Nem tudom hogy hogy produkáltam, de ez van. És a tesztek alig voltak láthatóak.
2013. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: És honnan veszed, hogy 6 hetes terhes vagy?
2013. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!