Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnak születésekor a...

Páromnak születésekor a hasüregben, voltak, a heréi,3 éves korában leműtötték őket és rögzítették. Azota nem volt, vele gondja. Eljött az idő, kisbabát szeretnénk. Mennyire nehezítheti ez a, dolgot? úgy értem, az, is, lehet hogy nem termékeny?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt doki tudjaegmomdani.De èn ugy gondolom,hogy nem függ össze,hisz a himivarsejtek attól mèg megvannak.
2014. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
bizony, összefügghet ... előbb próbálkozzatok, aztán sperma vizsgálat, ha nem jön össze
2014. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
remélem veletek nem történik meg.Nálunk ugyanez volt a helyzet,csak egy herével.1,5éves korában műtötték le.És olyan szinten károsodott a here,h ami nem szállt le az nem is működik.Mindenképpen minnél hamarabb menjetek el spermavizsgálatra.Mi 3évig nem védekeztünk terveztük a babát de nem jöt.....az orvosok elkezzdtek vizsgálni engem,aztán 3év mulva elmentünk spermavizsgálatra.Jött a hidegvizes zuhany,a férjemnek 0 a spermaszáma,azaz kijelentették az orvosok,h nem lehet kisbabánk,teljes összeomlás volt,a donort ajánlották.Szívből kívánom h nektek ne így legyen,de azt tanácsolom neked h kezzdjátek spermavizsgálattal a babadolgot.És ha minden oké akkor tudtok kényelmesen probálkozni.Velünk annyi van h azota megindult a sperma,de csak 2,7millio,még küzdünk a babért.Lombikkal 2x elindult a terhességem,de sajnos a beágyaződásnál megszakadt.Hát küzdünk tovább.Nektek szorítok!Ha essetleg bármi gondotok támad ezzel kapcsolatban,szívesen segítek,de ne kerüljön rá sor!!!!
2014. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is jobban szeretném azzal kezdeni,de a párom nem áll készen rá ha esetleg tpssz híreket kapna😞én meg semmiképpen nem szeretném eáerőltetnu
2014. ápr. 11. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!