Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi annak az esélye, hogy...

Mennyi annak az esélye, hogy elsőre sikerül?

Figyelt kérdés

Párommal teljesen egészségesek vagyunk. Kivizsgáltattuk magunkat már egy fél éve :) én 22 ő 28 éves :)

Elvileg 6 nap mulva kell megjönnie! Néha szúr,görcsöl a hasam, és rengeteget pisilek! A mellemből is jött nyomásra valami (ami nem tudom hogy mi)


szerintetek???


2014. ápr. 10. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Teszt?
2014. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a mellemből is jön valami... na, ez pont nem jó, ha sikerül teherbe esni, akkor sincs ilyenkor még előtej, ez hormonproblémára utal
2014. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50 % , vagy sikerül vagy nem.
2014. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Soha nem volt hormonális gondom :)

és a neten is olvastam hogy lehet terhesség előjele :)

ezért kérdeztem hogy volt e már valakinek

2014. ápr. 10. 19:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem de az biztos! Úgyis azt várod, hogy azt írjuk, hogy tuti terhes vagy! Pedig előtejed még nem lehet!!
2014. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mennyi az esélye. Ez annyi mindentől függ. Csak tapasztalatot tudok mondani. 22 éves vagyok, és azok közé, a mázlisták közé tartozom, akiknek egyszerre összejött.

Reméljük, Nálatok is így lesz! Sok sikert kívánok hozzá! :)

2014. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha jön valami a melledből, akkor a prolactin szinted magas lehet...az pedig csökkenti a teherbeesés esélyét!
2014. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

akkor itt miért irják? :(

[link]

2014. ápr. 10. 21:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"Az előtej akár már a terhesség első jelei között megjelenhet, van, aki már a 6.-7. terhességi héten találkozik vele." Még nem lehetsz a 6.7. héten. De mondom, hogy azt akarod hallani, hogy terhes vagy, nem is értem miért írtad ki a kérdést, ha csak egyfajta választ fogadsz el!
2014. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindent elfogadok.

Azért is irtam ki mert direkt elmentem magamat kivizsgálni, mellesleg az sztk-s orvos olyan bunko volt velem.... hogy kénytelen voltam városba menni magándokihoz...

Aki közölte hogy fiatal vagyok minek vizsgáljon ki?!

és végül Pesten találtam egy normálisat aki meg is vizsgált

2014. ápr. 10. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!