Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdára nem várom ha nem...

Szerdára nem várom ha nem vagyok babás mikor kellene csökkeni a hőmnek? Mert nem hogy csökken hanem az utóbbi napokban még emelkedett is.

Figyelt kérdés
36.6 volt napokig majd 36.7 3napig aztán 36.8 és ma reggel már 36.9-et mértem. Általában 31 naposak a ciklusaim.
2014. ápr. 12. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem egy-két nappal előtte ment csak le, tehát még a hétvégén lemehet, de szorítok hogy ne így legyen, feltéve ha babát szeretnél :)
2014. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnénk :)
2014. ápr. 12. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Micsoda véletlen! Én is szerdára nem várom 30 napos ciklusok mellett! Ma reggel 36,9-et mértem én is, bár előtte 2 napig már 37,1 volt. Hozzáteszem elég zűrös éjszakám volt, olyan vagyok mint egy zombi. A hőm mensi napján 1-2 tizedet esik, majd másnap felmegy és napokig ott marad. Mindenképpen biztató ha emelkedik! Szorítok Neked, majd jelentkezz!
2014. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem csak mensi napján szokott leesni, addig általában 37.1-2 körül mozog a hajnali hő hüvelyben. megy a drukk :)
2014. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az első hőmérős hónapod?

Valakinek egy-két nappal előbb leesik a hője, valakinek csak egy-két órával a mensi előtt.

Én pont azok közé tartozok, akiknek a mensi 2-3. napján esik csak le...


Mindegyik normálisnak számít.

2014. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!