Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is pozitív a...

Szerintetek is pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

A képek folyamatosan egymás után készültek,nézd meg lsz az összeset.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A zöld és a rózsaszín az ovulációs teszt,a kék a terhességi



2014. ápr. 12. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív! De ne tesztelj ennyit, mert beleőrülsz. 2 nap múlva ismételj, ha az is pozitív, lassan felkereshetsz egy dokit. De 6 hetes terhesség előtt nem kell menni, addig úgysem lát semmit.
2014. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, van második csík. Pár nap múlva tesztelj megint, akkor már egyértelműbb lesz.
2014. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen!gratulalok!
2014. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez nem sok tesztelés, ugyanazok a tesztek csak sokszor lefotózva.......


legalább van végre valaki aki normális fotót tud készíteni!!nem homályos, szép.


mind a 3-an van 2 csík, ugye az lh teszteken egyértelmű, de ahol egyedül van a kék ott nem vagyok benne biztos..mintha....

késik már??

2014. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez pozitív!!Gratulálok!! :)
2014. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az ovusat erősebbnek látom, a terhességin "mintha ott lenne, de nem biztos" a csík. Szerintem pár napig ne tesztelj, csak mondjuk 3 nap múlva, ha terhes vagy egyértelműen látni kell szabadszemmel is a vonalat.
2014. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem látom a szóló kék teszteken a második csíkot. De ha a másik kettő mellett van, akkor igen! Érdekes!
2014. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hcg-ről mem lehetne önálló képet készíteni? Nekem zavaró..., de az utolsón mintha látni vélnék vmit.
2014. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.

Az egyedüli HCG teszt az hamarabb készült,mint a későbbi képek amin már a többi teszt is van.

2014. ápr. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!