Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív, vagy...

Szerintetek ez pozitív, vagy hibás a teszt?

Figyelt kérdés

1nap késés után csináltam. 3.baba lenne, az első kettőnél is kimutatta már ilyenkor halványan a teszt.

Természetesen csinálni fogok másikat is, de várnék vele még 2-3napot.


[link]


2014. ápr. 11. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szerintem csinálj még egy tesztet. Lehet, tényleg hibás, vagy nem tudom, olyan ferde az a vonal, mintha "szakadás" lenne.

De várjunk más véleményt is, hátha más többet lát (nálam)

:)

2014. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagyon furán néz ki, a teszt biztosan hibás. Ennek ellénre nem hinném, hogy csak úgy kijönne ilyen erősen egy második vonalszerűség. Ezt mindenképpen ismételd meg! Drukkolok! Írj majd, várom. :)
2014. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hibás a teszt,de simàn lehet pozitív (egy jó teszttel) !Ezen is kijött csak rosszul.Mindenkèpp Tesztelj újra!
2014. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Júj, de csúnya :) Mindenesetre azért biztató, hiszen rózsaszínű az elszíneződés ott, ahol annak lennie kell. Csak a formája fura. Írj majd!
2014. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem pozi, miután kijött ez a vastag csík. Én ennek ellenére is ismételnék, mert ez a csálé csík 100%-ban nem nyugtatna meg. Drukkolok

2014. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baba lesz:)
2014. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hű de furcsa. De gondolom nem véletlenül színeződött el. Szerintem baba lesz, de a teszt tuti hibás. Drukkolok, én biztos nem bírnék várni 2-3 napot! :)
2014. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hű Csajok! :-) el se hiszem ha tényleg pozi. Az elsőnél 6hónapot, a 2.nál 9hónapot próbálkoztunk. Gondoltuk most időben hozzákezdünk, erre tessék, ez az első hónap eredménye! Úgy néz ki idén egy különleges karácsonyi ajándék is kerülhet a fa alá. :-)
2014. ápr. 11. 09:25
 9/21 anonim ***** válasza:
Hűűűű, sokfélét láttam, ilyet még nem. :) Szerintem a reagens van rosszul a tesztcsíkon, ennek fényében negatív is lehet, de mindenképpen tesztelj újra!!! Drukkolok!
2014. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ez pozitív. ferdén van rákenve a reagens és ezért szineződött el ferdén. ennyi!!! terhes vagy. piros a színe mint a kontroll csíké. nem hiába! de azért tesztelj egy másikkal és tedd fel azt is.


2 kisfiú anyuja, 16 hetes kismama

2014. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!