Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van mindket petefeszkemb...

Miert van mindket petefeszkemben tobb tuszo? Inofolicot iszom. Ha te is itad neked is igy volt? Es igy van esely az ikerterhesegre?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ittam, de azt gondolom, hogy ha több tüsző van és megfelelő méretűek akkor lehet ikerterhesség
2014. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod.

Olyan eros gorcseim voltak h infuziora bent kellet volna maradnom.

2014. ápr. 14. 09:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem írtad a tüszők mèretet!Dominans tüszőből hany van?
2014. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindket oldalon van nagyobacska tuszok de baloldalon a legnagyobb 15 mm.
2014. ápr. 14. 11:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Most középidőben vagy? A teherbeeséshez 20 mm körülinek kell lennie. Nincs cisztád? Az jár erős görcsökkel? Miért iszod ezt, nem volt peteérésed?
2014. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs cisztam halisten.azer iszom az inofolicot mert segit a peteeresbe es teherbe esni
2014. ápr. 14. 17:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Az legalább megnyugtató, hogy az nincs. Én még nem hallottam erről a szerről, most olvasgattam kicsit róla, tényleg jókat írnak. Én a méhpempőben hiszek, és egyszer sikerült is teherbe esnem. Azt nem írtad, hogy most vagy középidőben? Még egy kicsit kellene növekedni a 15-nek. Enélkül nem volt peteérésed, és most több tüsződ is lett?
2014. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt ajánlotta az orvos, nincs cisztám, soha nem is volt, most próbálkozok először babával, nem vagyok fiatal sem éppen, és azt ajánlotta, hogy ettől tutti a tutti! :-D

Meg hogy lehet tőle fogyni! Mivel van rajtam pár kiló plusz, és a doktor mondta, hogy bár nem vagyok kövér, és bőven lehet terhességet vállani az alkatomra, ha tudok, azért fogyjak előtte egy kicsit, a terhességnél úgyis hízok.

Nekem a Femibion 800 olyan gyomorfájást csinált, hogy ittam rá a házipálinkát éjjell....

Soha nem fájt a gyomrom.

Aki itta az Inofolicot, tapasztalt esetleg valami mellékhatást?

Köszönöm a választ! Kellemes babavárást Mindenkinek! :)

2014. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veled azóta? Én 2 hónapja iszom az Inofolic költséghatékonyabb változatát pontosan ugyanolyan és ugyanannyi hatóanyaggal, mint az tartalmaz. Ha érdekel, írj privit, így 3 hónapra 11000 ft. Soha semmi problémát nem okozott. Én szedek Meforalt is, attól volt egy kicsit rossz a gyomrom néha, pedig evés közben vettem be.
2014. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia.kimaradt a mensim mar kethete.negativ a teszteim.multheten vastagab volt a mehnyalkahartya.ma meg vekony.inofolic szepen helyben hagyott.
2014. jún. 10. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!