Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeséshez mennyinek kell...

Teherbeeséshez mennyinek kell lennie a TSH-nak? Nektek mennyi volt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 3,8-cal estem teherbe, de ez elég ritka hogy sikerül, és növeli a vetélés kockázatát.

Amikor elkezdtek kezelni azt mondta az endokrinológus, hogy 2 alá kell levinni.

2014. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3,9 volt mikor teherbe estem, nem kellett kezelni, T3 és T4 rendben volt. 12 hetes vérvételen 6 fölött volt, T3, T4 rendben, nem volt semmi gond. Szóval, hogy neked mennyi a normális, azt nem lehet csak a TSH alapján kijelenteni.
2014. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 és 5,2-vel estem teherbe. Sürgősen kezelni kellett. A terhesség alatt nem jó,ha 2,5 fölé megy.
2014. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elvileg 1,5 körül jó maximum, sok meddösági intézet pl addig nem enged inszemet vagy lombikor amig nincs 1,5 alatt. De mint itt is irták azért van aki magasabbal esik teherbe csak ez azért elég ritka.
2014. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2.2volt (mindhárom gyermekem könnyen sikerült)

Az endokrinologus azt mondta nem kell 1 körüli ertek,a 2-3kozotti értékek is tokeletesek.

Ahogy egy masik válaszoló is írta,a többi értéknek is jónak kell lenni!

2014. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akinek kezelni kellett, mennyi adag gyógyszer vitte le és mennyi idő alatt?
2014. ápr. 14. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem pajzsmirigy alulműködésem van évek óta. Mikor kiderült 5 volt a TSH-m. Gyógyszerrel se sikerült soha 2 alá levinni, mert akkor meg a T4-em mászott el.

2,5-tel lettem babás, gyógyszerszedés és emelés mellett felment 3,5-re. Megint emeltük, most megyek majd megint kontrolra. Most szedek naponta másfelet az L-thyroxin 50-esből. 33. hetes vagyok.

2014. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6,58 volt mikor terhes lettem és sajnos el ment a baba. Most szedek gyógyszert és beállt 2 körüli értékre de már 3 éve várunk a babánkra. Nagyon megviselt a dolog.Neked sok szerencsét.
2014. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon sajnálom!! Ha akarsz írhatsz privátot! Biztos sikerülni fog, kitartás!
2014. ápr. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!