Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeséshez mennyinek kell...

Teherbeeséshez mennyinek kell lennie az ultra szenzitív hTSH-nak? Nekem 5.88 volt, de az orvos nrm mondott rá semmit.

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia . Ha a dokid nem mondott rà semmit akkor lehet orvost kellene vàltanod.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ,ès itt is meg tudod nèzni a hormonèrtèkeket [link]

2009. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy nem mondott semmit a doki... Nekem is ennyi volt a TSH-m, 1 év próbálkozás után, peteérés nélkül, valahogy mégis terhes lettem, - mégis jött egy selejt, kósza pete, de elvetéltem. Ez az érték csak ahhoz jó, hogy elvetélj, vagy koraszülött legyen a baba, és fogyatékos. :(

Amíg nem találsz olyan pajzsmirigy szakembert vagy endokrinológust vagy belgyógyászt, aki profi ebben, addig védekezzetek, és ne próbálkozzatok a babával semmiképp!!!!

A babához 1-2 között kell lennie a TSH-nak, hiába írnak a papírra 4-es felső értéket, az NEM kismamára vonatkozik!!

A www.konzilium.hu oldalt ajánlom, ott sokmindent megtudsz! Az a doki, Dr Solymosi a legprofibb az országban a pm-betegségeket illetően!

Nekme ő azt mondta, hogy bár erről nem szól a fáma, mert nem emelik ki külön a kismamákat, de az első trimeszterben 0,1-1 közötti TSH KELL a mamának! Hogy a baba idegrendszere ki tudjon fejlődni! Tehát szinte pm. túlműködés az alulműködés helyett!

A tte TSH-d nagyon magas, hallgas rám, tapasztalt róka vagyok, ezt a problémát NE nődokival, de NE is házidokival oszdd meg, hanem szakemberrel!!! Mert ha nem jó ember kezel, akkor nagyon nehéz lesz beállítani a gyógyszeradagodat, akár évekbe is telhet.

Én nagyon jó belgyógyászt találtam, és 4 hónap alatt 0,05 lett a TSH-m, és most a 2. babánk a pocakomban van, és remélem, hogy itt is marad!!!

Jönni fog a baba, csak kérlek, amíg ilyen írtó magas a TSH-d, ne próbálkozzatok, bár valószínű, hogy nem is sikerülne így a baba, de ha mégis, mint nálam fél éve, akkor vetélés a vége!!!

FT4, FT3, anti-TPO mennyi?? Ha nem nézték vérből, akkor irány az endokrinológus, és nézetsd meg!

6 hetes kismama

2009. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
huuu ez nagyon komoly,nekem 3,22 a tsh és a 3.-dik sikertelen lombik utàn vagyok!a beültetö doki ezt nem tudja,hogy nem jo ez az érték?
2010. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.-nak: 2. vagyok.

Ez egy lomikos dokinak tudnia illene... Feltétlenül keress direkt pajzsmirigy szakembert! Ő és a weboldala is nagyon jó: www.konzilium.hu, de ezt mr az előző válaszomban is írtam.

Én azóta megszültem, bár továbbra is sok gyógyszert szedek a pm-emre, 200 mikrogrammot naponta, de ez a természetes hormont pótolja, csak annyit érzek, hogy köszönöm, jól vagyok. :) A babám azóta megszületett, épp 6 hónapos.

Sok sikert neked is!

Én neki írtam emailt, és ő tájákoztatott, hogy a

2010. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Bocsi, kicsit értelmetlen lett, összekeveredett 2 válaszom, de a lényeg érthető. :) Csak itt ül a fiam az ölemben, így elég nehéz koncentrálni. :)

2010. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!