Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem mertek szulni, de...

Akik nem mertek szulni, de megis becsuszott a baba valtoztak?

Figyelt kérdés

A kerdest talan butan fogalmaztam

Szoval, az erdekelne, hogy akik feltek a szulestol es attol hogy milyen szulok lesznek es a felelmeik miatt hosszu ideig nem szultek de veletlen vagy szandekosan megis lett babajuk.

Milyen erzes volt? Megbantak? Vagy nem?


2014. ápr. 14. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne bántam meg. Arra gondoltam, hogy ha a romák évente potyogtatják ki a babákat, nem lehet annyir szörnyű az egész. És azok a gyerekek is felnőnek valahogy, akkor én miért ne tudnám felnevelni, annál már csak jobban csinálhatom. Na hát valahogy fel is nőttek már, szóval az az igazság, hogy megy minden magától, mint a karikacsapás. :)
2014. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Es mitol feltel?

2014. ápr. 14. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tini, és gimis koromban azt mondtam sosem lesz gyerekem, nekem diploma kell, jó munka nem pedig gyerek. Mert meghízok, a szülés az fáj, és amúgy is.......

Aztán leérettségiztem, összejöttem a férjemmel, és nem volt kétséges, hogy babát szeretnénk, esküvőnk utáni első hónapban össze is jött. Kicsit meg is híztam, és fájt is, de a legcsodásabb élmény.


Most 4,5 éves, és erősen gyúrunk a kistesóra :)

2014. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszer mellett,24evesen jott a meglepi baba:-)

Eloszor nagyon betojtam mi van ram,de ahogy nőtt a pocakom ugy féltem egyre kevésbé a gyermekneveléstol.Tenyleg minden siman ment vele azota is,imadom !!

A szüléstol nem féltem,csak mikor mar 39hetes lettem kezdtem ra többet gondolni.2nap múlva meglett a babam,gyors könnyű szüléssel 4kiloval.(en alapból 45kilo vagyok,akkor 59voltam.Vegig csináltam kismama tornát,es normális mennyiségben érkeztem.A plussz súly 8het alatt ment le)

Ne félj,ha ilyen helyzetbe kerültél,hidd el megéri,ès menni fog!

2014. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*étkeztem-akart lenni.
2014. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Oszinten megmondom idosebb nok velemrnye erdekelnr olyan koruak mint en (32), van bennem es egesz eletemben volt is felelem a szulestol es a gyereknevelestol.

2014. ápr. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!