Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki jart mar ugy, hogy...

Valaki jart mar ugy, hogy osszejott a bebi es apuka tanult, anyuka dolgozott? Ilyenkor ki mit tenne?

Figyelt kérdés
Mennyi penzel kene gazdalkodnunk,hogyan lehet megoldani...Praktikakra lennek kivancsi.Fiu csaladja messze,nekem nincsen!
2014. ápr. 15. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A logika azt kívánna, hogy anyuka legkésőbb a TGYAS lejárta utan menjen vissza dolgozni, apuka meg menjen gyesre. Akkor anyuka fizetése mellett apuka is hozzájárulna a költségekhez.
2014. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is az első által javasolt módon oldanám meg
2014. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is az 1.válaszát osztom.
2014. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi pont így voltunk. Férjem végzős főiskolás volt, én már dolgoztam. (fiatalabb tőlem a párom)

Én maradtam vele TGYÁS-on, GYED-en, Eleinte a diákmunka és az ösztöndíj, szoc. tám. elegendőnek bizonyult, majd férjem államvizsgázott, munkát keresett. 3/4 évig tartott egy "átmeneti" időszak, amikor időszakos munkákat talált, rendeset nem, semmilyen segélyt nem kaptunk, mert a max GYED "soknak" számított, ez elég nehéz volt, a tartalékainkat feléltük, de aztán minden jól sült el, férjem egy remek munkára akadt, én is visszamentem dolgozni, amikor 16 hónapos volt, a kisfiam, így hamar helyrerázódtunk anyagilag.

Ez már 6 éve volt, így nem mondanám az anyagiakat, hisz rég nem lehet annyiből felnevelni egy gyereket.

Ami szerintem lényeges, hogy minden diákmunkát, lehetőséget el kell vállalni, mert egy ember kevés hozzá.

2014. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!