Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent? Terhes vagyok,...

Mit jelent? Terhes vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés

Ma voltam Hcg-n és csak jövőhéten kell visszamennem az orvoshoz! De kicsit ideges vagyok, hogy mi az eredményem.

Hcg: Mennyiség/egység: 1690,00 U/L

Referencia nem terhes esetben: <5 U/L



2014. ápr. 16. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,az eredmény alapján terhes vagy!

Gratulálok!

Örültök? :)

2014. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hcg mennyiség alapjan igen.

En a neten azt lattam ez a mennyiség a 20dpo nap korul szokott lenni.

Orvos nem mondott semmit?

2014. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a gratulációt! Azonban nem ilyen kőnnyű a helyzet :/ 2014.03.01-jén jött meg utoljára és vettem két tesztet be is húzta a 2 csikot, elmentem orvoshoz azonban nem làtott semmit! 1 hét múlva visszamentem és vettem még egy tesztet az is 2 csikot huzott be! Majd megint Doki csinalt huvely ultrahangot és látott petezsákot 6mm-es volt, de embrió nem volt ott :/ Később elkeztem vérezni( barna darabos) majd megjött! Viszont ma voltam ezek a vizsgálaton és ezt mutatta ki! Kedden kell újra mennem!
2014. ápr. 16. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem!

Sajnos akkor lehet,hogy meg a hcg nem ürült volna ki?

Majd írjal,hogy mit mondanak jovo heten!

2014. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, írni fogok :) Már nem értem ezt az egészet :S
2014. ápr. 17. 08:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál és 7-8 mm-es petezsákot látott megint, de embriót még most sem! A héten megyek ismét HCG-re, de ma van a 10.nap, hogy vérzek, de nem ürültem ki egy kicsit sem mivel minden változatlan! 3 hét múlva ismét vissza kell mennem!
2014. ápr. 22. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom:-(

Mit mondott az orvos,lehet még ennyi hetesen bizakodni?

2014. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!