Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4 nappal nagyon-na...

Mensi előtt 4 nappal nagyon-nagyon durva tojcsis nyák. Ez lehet egy újabb peteérés? Vagy esetleg a terhesség egyik jele?

Figyelt kérdés
ilyen még soha nem volt, úgy nyúlik....vagy 10 cm-re szét lehetett húzni vastagon...valójában már egy hete tűszúrkálást is éreztem, meg mertem volna esküdni, hogy beágyazódás van...mert egyéb dolgokat is érzek. tesztet nem csinálok még 4 napig...
2014. ápr. 19. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább peteérés a tojásfehérje nyák.terhesség esetén inkább,vagy inkább általánosságban a sok fehér,vizes nyák a jellemző!
2014. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. nem vezetsz hőgörbét?

ebben a hónapban volt már nyákod?

2014. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen volt már...és olyan fura. 3 naponta kb van jó erős tojc sis nyák...na mindegy biztos ami biztos ma este elkapom a férjem :) de tényleg soha eddigi 15 éve lévő ciklusaim alatt soha ilyet még nem tapasztaltam. ezért fura...persze majd 4 nap múlva derül ki....hiába kérdezősködök, de most elég izgatott vagyok....de jó lenne....hőgörbét nem vezetek..nekem valahogy nem sikerül normális értékeket produkálnom....teljesen összevissza az egész....
2014. ápr. 19. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett a vége? :)
2014. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ááá...megjött... :) de tényleg fura volt...szinte biztos vagyok abban, hogy egy plusz peteérésem lehetett tényleg, csak talán túl közel volt a mensihez, hogy abból bármi komolyabb is lehessen....de most megint közeleg a peteérés ;) hátha most sikerül
2014. máj. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!