Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hányadik napon...

Együttlét után hányadik napon éreztetek valami furcsát? Beágyazódáshoz köthető tüneteket, mint pl. has vagy petefészek szurkálás, stb. és mikor volt az, amikor teljesen biztossá vált az öröm-állapot?

Figyelt kérdés
Volt esetleg ezeken kivül más változás is?

2014. ápr. 7. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit az égvilágon nem éreztem.

Amikor már meg kellett volna jönnie a vérzésemnek, tehát amikor kimaradt, akkor feszültek, fájtak és érzékenyek voltak a melleim. De akkor már a teszt is pozitív volt. De előtte az ég világon semmilyen tünetet, furcsaságot nem éreztem. Tehát a beágyazódást sem éreztem.

2014. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szkeptikus vagyok az ilyen megérzésekkel kapcsolatban,de amióta szültem,azóta érzem petefészkeim és a méhem. Nagyon furcsa,de tényleg így van,ahányszor mensiztem,mindig jött egy érzés,hogy most fog megjönni,futottam a wc-re és sosem tévesen. Most ez hülyén hangozhat,lehet kiröhögném azt,aki ugyanezt írja. Az aktus után 3 nappal már éreztem,hogy valami nagyon zajlik odabent. Enyhe görcsök,szúrások. Aktus után 1 héttel már egyre többször szúrt a hasam és furcsán éreztem magam,ezt nem tudom megmagyarázni,de éreztem,hogy nem a bajom fog megjönni. Aktus után 10 nappal már étvágytalan voltam és majd' leszakadt a derekam,2 nappal később pozitívat teszteltem. Ma 21 napja,hogy együtt voltunk,folyton wc-re járok és a hasam fájdogál,néha egy kis émelygés és fáradtság.
2014. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi extra nem volt, kivéve, hogy pé utáni 7. napon eszméletlenül fájt a bal petefészkem. MIntha késsel szúrtak volna. Azt hittem újabb peteérésem van. De nem volt, akkor ágyazódhatott be a kislányom :) Sok sikert!
2014. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!