Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességtől lenne...

Ha a terhességtől lenne hányingerem, akkor pozi lenne a tesztem?

Figyelt kérdés
(N E M a menstruáció előtt teszteltem, szóval a lehetséges terhességet mutatnia kellene)
2014. ápr. 19. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 gyerekem később fogant így a teszt is csak később mutatta ki.
2014. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én is utána csináltam, mégis negatív lett. Aztán jött a baba mégis. :)

Szóval várj egy-két napot és (lehetőleg reggeli vizeletből) csinálj másikat. (ha az negatív lesz, még az sem tuti! tapasztalat...)

2014. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a masodik tesztem lett pozitiv,nem vart utan 4 nappal.
2014. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, neked mikor lett pozi?
2014. ápr. 19. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hát erre már nem tudnék pontosan válaszolni, mert 10 és 8 évvel ezelőtt születtek a gyerkőceim. De tudom, hogy már egy-két negatív tesztnek nem hiszek, és akkor a dokinak is mondtam, hogy negatívat teszteltem többször is, ő mondta, hogy az nem számít. (azóta, ha valami van, akkor legalább két különböző márkájú tesztet csinálok, két különböző időben... de inkább többet, mert hitetlen vagyok. Fiamnál belefutottam ráadásul egy "selejt" tesztbe is, semmit nem mutatott, még a kontroll csíkot sem :) )

2014. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nitókrisz ***** válasza:
En a nem vart utani harmadik napon vagyok es negativ tesztem lett reggel - ha megis baba lesz belole jelentkezem :) (meg remenykedem)
2014. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajrá mindenkinek! :)
2014. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!