Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma egy hete voltunk együt a...

Anasztázia20 kérdése:

Ma egy hete voltunk együt a párommal 4 szer is belém ment mind és most ugy érzem hogy a hasam tele van, néha szurkálást is érzek a melleim meg nagyon nehéznek érzem. Terhesség jelei ezek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a nehéz, tömör tapintású mell volt az első jele a terhességnek, és körülbelül így, ahogy neked, szex után egy héttel jelentkezett, úgyhogy lehetséges, de persze semmi sem biztos.
2014. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem nagyon nehéznek tünnek és a hasam meg olyan mint ha keményvalami lenne a helyén.és nagyon hamar kifárod és sokat tudnék aludni
2014. ápr. 21. 19:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Az álmosság is lehet jel, a hasad meg puffadhat, attól kemény, az is lehet terhesség miatt. Egyelőre csak találgatni lehet, mivel egy hete volt az akció, még egy hetet várnod kell a teszttel, addig nem valószínű, hogy kimutatja. Nem tudom szeretnétek-e babát, ha igen, kívánom, hogy sikerüljön :)
2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretném,de az apa nem.de ha az leszek amit tiszta sivböl szeretnék akkor egyedül is de felnevelem.köszönöm a tanácsokat.
2014. ápr. 21. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de miért ilyen férfival vagy együtt, aki nem akar gyereket, de nem védekezik?? Egyedül felnevelni egy gyereket? Nem éppen leányálom... Drukkolok neked, de főleg azért, hogy ha kiderül, hogy babát vársz, akkor a leendő apuka meggondolja magát (az én férjem a 3. terhességet nem akarta, aztán fél óra "dühöngés" után ő volt a legboldogabb volt a világon. Sajnos elvetéltem...)
2014. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mi 3 honapja vagyunk együtt és amikor ot volt akkor krdeztem akarod e azt mondta igen és másnap mondta ha terhes leszek el kell venni vagy egyedül nevelem fel mert öneki nem kell.ugyhogy fura egy pasi.nem fogja meggondolni magát ezt tudom.tudom hogy nem az de nem fogom elvetettni :(köszönöm a válasokat.sajnálom hogy elment a babád :( :(
2014. ápr. 21. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:
1.Terhesség jelei még nem lehetnek,túl korai,m
2014. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Első vagyok. Én is azt mondanám, hogy korai még, hogy jelek legyenek, ha nem tapasztaltam volna saját magamon, hogy lehetnek. Egy hét eltelt a szex óta, a beágyazódás már akár meg is történhetett. Nekem is ilyenkor lett nehéz és tömör a mellem, amit egyébként nem is én vettem észre, hanem a férjem, tehát nem képzeltem be semmit :) Van, akinek gyorsan reagál a szervezete, és érzékenyebben, van, akinek kevésbé, nem vagyunk egyformák. Van olyan is, hogy valaki tudja már a beágyazódáskor, hogy van valami, mert van pecsételő vérzése.

Kérdező: ez a pasi nem furcsa, hanem tök hülye, hagyd a fenébe, jobban jársz. Nyilván csak azért mondta, hogy gyereket akar, hogy ne kelljen gumit húznia, az, hogy ennek számodra lesznek következményei, már nem érdekelte. Önző alak, hosszú távon úgysem számíthatnál rá, akár terhes vagy, akár nem.

2014. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kezd mérni a reggeli hődet... Ha több napon keresztül fent van 37-36,9 fölött akkor terhes lettél... Én mikor terhes lettem, egész nap 37 fölötti hővel voltam...
2014. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5.vagyok.

Köszönöm.

Mindenképpen "menekülj" egy ilyen fickótól! Az ilyenre semmiben nem számíthatsz!

Sok szerencsét, de nagyon gondold át az egészet! (ne érts félre, nem vagyok abortusz-párti!)

2014. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!