Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik inszem sikerült...

Hányadik inszem sikerült nektek? 10% esély az rettenetesen kevés, nem, egy inszem alkalmával? Nagyon elkeserített!

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat.

Mi nemrég estünk át a harmadikon, sajnos sikertelenül. Teljesen megértelek! Ahogy telik az idő, az inszemek meg mennek, egyre kevésbé tudok hinni benne, hogy sikerülhet. De azért vannak ellenpéldák!!!

Kíváncsi voltam én is mások véleményére, ezért készítettünk egy kis "statisztikát" az oldalunkon, kukkants rá ("view results"), ha érdekel:

[link]

[link]

2009. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a második inszem sikerült 5 tüsző mellett (mivel stimuláltak). Az átlag természetesen is csak 15-20% esély van a terhességre! Így a 10 % inszem nem meglepő. Bár, mikor természetesen egy petesejtünk van általában, az inszem előtt stimulálással akár 5-6 petesejt is megérhet, így mégnagyobb az esély! Én pozitívan álltam az inszemhez és sikerült is, láttam a pici apró testét uh-n! Nem szabad így hozzáállni, úgy kell, hogy igen, sikerülni fog! nagyon sok sikert kívánok!


6 hetes km

2009. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek elsőre összejött,márciusban szül!
2009. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!