Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki iszik itt cickafark...

Valaki iszik itt cickafark teát peteérés elősegitésére? Hogyan iszod, mikor, a ciklus első napjától kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Havi utolso napjatol ittam, reggel, ehgyomorra, langyosan.

Sosem izesitettem.

Vettem anno ulofurdot is.

Amint megvolt a peteeres, valtottam a palastfuteara.Ugyanugy ittam azt is.


Egybol osszajott a lanyunk.

2014. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Naombika ***** válasza:
En is iszom. En a havim elso napjatol peteeresig iszom aztan palastfut. Nekem meg baba nem lett belole, de az extrem hosszu 70 napos ciklusaimbol csinlat 35-oset.
2014. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy ittam ahogy az előző válaszoló. 4 hónapig ittam, utána sokszor elfelejtettem, nem volt rá időm. De a 4 hónap után elkezdtem érezni mikor van pém, fájt a mellem, szúrt a hasam, változott a nyákom. Ezek után a 4. Hónapban lettem terhes. (5 év után) Szóval csak ajánlani tudom. Sok sikert! 37 hkm
2014. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En elso naptol pe,aztan a palastfut,elsore osszejott a kisfiam,elotte 5 honapig probalkoztunk
2014. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!