Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba van a pocakban vagy...

Mayra kérdése:

Baba van a pocakban vagy nincs? Véleményekre lennék kíváncsi volt e valaki így és mi lett a végeredmény.

Figyelt kérdés
Régóta próbálkozunk 3 babával eddig sikertelenül. Első kettő elsőre összejött. Ciklusom hossza 25-26-27 nap, nem szokott késni 26 év alatt párszor.1-2 nap barnázás 5-6 nap vérzés majd 1-2 nap barna így néz ki a menzesz. Most 25 nap barna pötty nagyon minimális,26-27 nap semmi csak folyás szintelen.28 nap terhességi teszt negatív 31 nap teszt negatív.32 nap barnázás. Itt tartok most. Volt valaki aki így lett terhes? Vagy esélytelen?

2014. ápr. 23. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem esélytelen, lehet hogy később fogant, ezért még nincs elég hcg a vizeletben
2014. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez inkabb hormonzavar, keress fel egy orvost.
2014. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát ez az én is attól félek hormonzavar vagy változó kor már

40 évesen.

2014. ápr. 23. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Az orvos tudna bármi is mondani, így nem tudjuk mi sem.
2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nitókrisz ***** válasza:
Az elotte barnazas nem igazan jo jel, lehet hormonpotlasra van szukseged :( En is hasonlo cipoben jarok, most szeretnenk kistesot, de en is mar negyven vagyok :) azert nem orulnek nagyon, ha mar most elkezdodne a valtozo kor, ne idegesits mar ;) ! Es kerlek jelezz ha sikerul, erdekel mi lesz veletek!
2014. ápr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a 3.baba jott nehezen ossze,pedig messze nem voltam 40.

Hasonlóan néz ki a ciklusom,mint ahogy te leírtad,es ez normális is lehet!nekem néztem progeszteront es tökéletes volt,megis menzi elott volt 1-2nap par csepp barnàzásom.

Szerintem ha tudod az utolso nem várt elotti egyuttletetekhez számolj 14napot.Addig erdemes várni,hatha később fogant a baba es ezert nem mutatja a teszt!

Megy a drukk!!

2014. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos megint megjött a nem vàrtom :-(. Feltétlen irok hogy alakul. Addigis ha valakinek van valami ötlete a hormonok javitàsàra ez ügyben . Homeos tapasztalat szîvesen fogadom.
2014. ápr. 24. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Én először a cickafark/palástfű kombóval kezdenék. 1 ciklus után is egyértelmű a hatása. Aztán jöhetnek a golyócskák, jó ötlet...
2014. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnalom:-(

Baratcserje kapszula.es mehpempo.

Nekem ezek sikert hoztak!!

2014. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma pozitivat teszteltem :-)
2014. jún. 17. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!