Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány naponta legyünk együtt,...

Hány naponta legyünk együtt, hogy legyen baba?

Figyelt kérdés
Mi akár mindennap együtt lennénk de azt hallottam, hogy az a jobb ha 2 naponta és nem mindennap.Hagyjunk ki egy napot vagy ha jól esik akár minden nap is szeretkezhetünk?
2014. ápr. 24. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre inkább azoknak kell odafigyelni, akik már régóta próbálkoznak és nem jön össze. Ha ez a helyzet nem áll fenn, csináljátok, amikor jólesik! ;-)
2014. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ugy olvastam,hogy a 2 naponta a tuti ehhez képest mikor kétnaponta együtt voltunk,nem lettem terhes, majd amikor nem tudtunk együtt lenni csak egyszer (egy hónapban) akkor sikerült!
2014. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-3 naponta esélyesebb, ha minden nap együtt vagytok akkor nem tudnak megérni a spermák a következő együttlétig. De ugye nem csak ezem múlik, ne görcsöljetek rá túlságosan a "gyerekgyárra".
2014. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a 3. próbálkozós hónapunk.Nem vagyunk rágörcsölve (már).Ilyenkor peteérés környékén egyébként is sokkal jobban kívánom a férjem, de valahogy ő is engem ... :) Lehet akkor kihagyunk 1-1 napot.
2014. ápr. 24. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha egészséges a férjed, akkor nyugodtan lehet minden nap. Akkor kell erre odafigyelni, ha csökkent a spermiumszám, vagy más probléma áll fenn. A spermiumok keletkezése, érése folyamatos (az érésük egyébként 70 nap körül van). Tehát nem úgy van,h kiürül, és akkor várni kell az újabb adagra. Mi minden nap együtt voltunk abban az időszakban amikor a ciklus.hu jelezte,h lehetséges a teherbeesés, és elsőre sikerült is. Ráadásul vannak érvek is az ellen,h kihagyjon a pár néhány napot: az elöl lévő spermiumok már öregebbek, "lustábbak", így hátráltatják a mögöttük "gyülekező, friss" sejtek előrejutását. Szóval, ha kívánjátok egymást, és egészségesek vagytok, akkor semmi akadálya a mindennapi szexnek :) Sok sikert!
2014. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi egy évig próbálkoztunk, sokszor úgy, hogy csak kétnaponta voltunk együtt, mert ezt ajánlották. Aztán mégis akkor estem teherbe, amikor 4 egymást követő napon voltunk együtt, ráadásul 2 nappal az ovu előtt már nem, mert elutazott a férjem.
2014. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is abban a hónapban amikor összejött szinte mindennap együtt voltunk, volt olyan hogy többször is.
2014. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyerkőcre nagyon rágyúrtunk, minden nap együtt voltunk az optimális időszakban. A kicsi zűrös időszakban fogant, azt sem tudom mikor voltunk együtt. Ha akkor kérdezték volna, azt mondtam volna, hogy ovuláció környékén egyszer sem, de ezek szerint mégis.
2014. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 adiani válasza:
Nézd meg mikor van peteérésed. Az elött két nap szünet. aztán mikor peteérésed van essetek egymásnak :)
2014. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem igaz, hogy a gyakori szeretkezés kimeríti vagy legyengíti a spermiumkészletet, éppen ellenkezőleg felfrissíti azt. Lehet, hogy az önmegtartóztatás növeli a mennyiséget, de a „nagy összetorlódás” miatt romlik a minőségük!"

[link]

2014. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!