Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a bizonytalansag most...

Ez a bizonytalansag most megjott vagy nem?

Figyelt kérdés

Elvileg 16- an lehetett ovum.viszont ma regelre rozsaszin folyasom van es megjon erzesem.

Egy honapig ittam az inofolicot.szerintetek ebol menstruacio lesz?


2014. ápr. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha így szokott kezdődni nálad, akkor lehetséges :( bár furcsa, mert szerdán kellene, nem? vagy annyira nem pontos?
2014. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Marc 25- en jott meg eloszor az inofolictol.most megint enyire nemszokott pontos leni a mensesem.most vagyok ha minden igaz a 10 dpo ovu utan.
2014. ápr. 26. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

ÓÓ te jó ég, ennyire egy cipőben járni. Szerdán kellene megjönni, 16-án volt ovum, tegnap reggel rózsaszínes folyás, ma barnás.


Én is kétségek között vergődök. :(

2014. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ebol mensi lesz :-(

Hallotam mar olyat is h utoljara megjon kicsit meg mert emlekezik a szervezet ra.

Hatha..... remenykedem...

.

2014. ápr. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!