Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 hetes vagyok mikor mozdul...

12 hetes vagyok mikor mozdul meg a baba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha első baba, akkor a 20. hét körül, ha többedik, akkor a 18. hét körül, de attól is függ, hogy milyen alkat vagy, mekkora a baba stb. Azonban az első magzatmozgás még annyira finom, hogy könnyen összekeverhető pl. a bélmozgással :)
2014. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 17+3 hetesen éreztem először, hogy rúgott. Valaki már a 12. héten érzi, van aki csak a 20. hét után. Függ attól is hogy mellső vagy hátsó fali a lepény.
2014. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A baba folyamatosan izeg-mozog már most is. Ha arra vagy kíváncsi, te mikor fogod érezni, első babával . és a . hét között valamikor.
2014. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kerek 20 hetesen éreztem először rúgást. Azelőtt másfél hétig csak ilyen kis buborékolást. 1x szültem, és tényleg első terhességnél valamivel később lehet érezni.
2014. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!