Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az ha először mozdul...

Milyen az ha először mozdul meg a baba? Az első mozgás után milyen gyakran mozog?

Figyelt kérdés
Tegnap a köldököm alatt egy fél tenyérnyi részen azt éreztem mintha egy nagyobb buborék kipukkant volna. De azóta nem éreztem semmi hasonlót. Lehetséges, hogy a kisbabám volt az? Köszönöm a válaszokat.18 hkm
2014. márc. 6. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor először megmozdul azt nem érzed, mivel egész pici kora óta mozgolódik. Nekem még nincs tapasztalatom ilyen téren, de ismerős kismamik azt mondták, hogy olyan bélmozgás szerű érzés... persze majd ha nagyobb lesz, biztos más lesz :) Boldog babavárást!
2014. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem első Babó, 17+3 hetesen ereztem először. Mintha valami "elúszott" volna a pociban, hozzá-hozzá érve a hasamhoz. Nekem teljesen más volt mint a bélmozgás. Utána pár napig semmi, aztán megint. Most meg már nagy :) 33 hkm
2014. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt 16 hetesen először mint ha pillangó szárny vagy valami rezgés szerű lett volna a pocakomban nagyon lent...majd utána 18 hetesen bélmozgás szerű megint kimaradt egy hét a 19 héten már 3x éreztem ezt, majd a 21 héttől lett mindennapos de kb akkor hirtelen már kívülről is látszott...
2014. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A védőnőm azt mondta, hogy olyan, mintha egy felfújt lufit nyomkodnának finoman a hasadhoz belülről :)

Én még sajnos nem éreztem, de már nagyon várom. Ma töltöttük a 18. hetet.

2014. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!