Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 3om nappal...

Nem várt előtt 3om nappal nagyon halvány de kivehető csík. Merjek reménykedni?

Figyelt kérdés
Gabriell tesztet csináltam ma reggel, és egészen halvány de látható csík jelent meg, 5percen belül, de a 10 perces határig nem erősödött, de ott van.Felkeltettem a férjem, és félálomban lámpa fénynél ő is látta.Akkor reménykedhetek hogy esetleg össze jött?Csak mert volt már olyan hogy Auchanos X-epil teszt eleinte halvány, ha akarom, látom, ha akarom nem csík,még erősödött is, mondjuk a 10perc után, és mégse volt baba.Mikor teszteljek újra?
2009. dec. 24. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!A gyógyszertárba Clearblue-t kérjél...pult alól adják:)) Nekem a nem várt napon egyértelmű pozitív volt:))Szóval ha 27-én reggel csinálsz, szerintem egyértelmű lesz:) Drukkolok nagyon!! Addig pedig élvezd az ünnepet. Kellemes karácsonyt!!


Majd írd meg, hogy mi volt:)

2009. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, majd írok.Én arra gondoltam, hogy Szombat reggel csinálok még egyet.Nem biztos hogy kibírom Vasárnapig.Meg hát nálam annyira nem mérv adó a ciklus.hu, előrejelzései, mert elég rendszertelenek a menzeszeim.Szóval a ciklus.hu szerint Vasárnap kéne megjönnie.De most úgy félek, mert már nagyon szeretném ezt a picit,már 1 éve próbálkozunk, és egyszerüen nem merem magam bele élni!
2009. dec. 24. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is várjál még pár napot és tesztelj újra. Bár tudod,a halvány csík is csík!:) Drukkolok,hogy minden rendben legyen!

Én este teszteltem Medi Lab-al,de félek,hogy megmarad-e...

2009. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pozitívat kimaradt!
2009. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én külföldön élek, az itteni teszt hátulján 2 ábra van a terhesség szó alatt,az egyiken 2 erős csík van, a másikon 1halvány és egy erős. Szerintem van okod bizakodni.
2009. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Hát úgy voltam vele, hogy kezdtem magam győzködni,hogy ááá nem vagyok terhes, és nem is akartam ma reggel tesztelni, tegnap este még úgy gondoltam, hogy még várok 2-3 napot.Mondjuk a tesztet már megvettem 24-én Clearblue-t.De aztán ma reggel hirtelen ötlettől fögva, még is megcsináltam.

Hál istennek!

Pozitív lett, még hozzá szinte azonnal, a kontroll mezőben még megse jelent a kontroll csík, de a teyzt ablakban már ott volt aminek ott kellett lennie!Aztán megjelent a kontroll csík is, tehát a teszt is jó!

Én annyira örülök!És mindenkinek kívánok hasonló örömöket!

2009. dec. 27. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a Clearblue-t ajánlotta!:) Szívből gratulálok, boldog babavárást neked! Élvezd ki minden egyes percét!

Nagyon-nagyon boldog új évet kívánok!!

2009. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!