Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek letezik, hogy...

Szerintetek letezik, hogy tenyleg a 9. ciklusnapomon van az ovum? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

27-31 naposak a ciklusaim. 14.nap korul szoktam erezni a "szerintem" ovut, elotte mar napokkal tojcsis nyakom szokott lenni.

Most ez a masodik honap hogy vettem clearblue digi ovutesztet, ezelott februarban vettem, akkor a 10-tol a 20. napig csinaltam reggelente, es egyszersem mutatott pozit.

Most viszont epphogycsak elmult a mensim, ma este tojcsis nyakot vettem eszre es gondoltam banja a fene akkor most 9.naptol csinalom majd a 19.-ig. Erre az allam leesett mert pozitiv lett!

A naptaram viszont a 14.napra...akkor ez most hogy van? Es akkor ha 9.nap van ovum akkor hogyhogy 28-31 naposak a ciklusaim? Nem hosszu az lutealis szaknak?

Es ha ma delben voltunk egyutt es az ovutesztet este tizkor csinaltam akkor meg ha holnap este egyutt leszunk az jo?

Es most akkor folytassam a tesztelest a naptar szerinti ovuig???

Szerintetek???



#ovuláció #clearblue ovuteszt #9. Ciklusnap
2014. ápr. 27. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehet.Nem törvényszerű,hogy félidőben legyen ovu.Egyébként úgy néz ki,hogy nekem is a 9 napon volt ovum és nekem 32-33 napos a ciklusom.Legyetek együtt minden másnap az a tuti.
2014. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi :-)hat remelem osszejon h egyutt tudjunk lenni ma is meg holnap is :-) de akkor nem ertem mi az amit en ovunak erzek minden honapban ugyanugy?
2014. ápr. 28. 09:32
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azert emeltem ki a kerdesemet mert remelem hogy most tobben olvassatok es esetleg meg kaphatnek par tanqcsot, esetleg olyanok is latjak akik hasonloan jartak.

Amugy masnap delutan, azaz tegnap delutan is egyutt voltunk viszont a teszt mar negativ volt.

Ja es sokat nem szamit, csak szeretnem kijavitani, de az elso honap marcius volt nem februar amikor ovuteszteltem.

Szoval a kerdeseim meg ugyanazok...

Elore is koszi mindenkinek!

2014. ápr. 29. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hát :) én azt hittem 17-18. ciklusnapon van ovum, erre első ovutesztes hónapban kiderült, hogy a 14-en. Nem is akkor van tojásfehérjés nyákom... de most ovuteszt szerint időzítettünk és hopp, összejött :)))
2014. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ezért az egyébként egészséges, de sikertelen pároknak hasznos szokott lenni a "menses utolsó napján, vagy közvetlenül utána legyenek együtt" tanács.
2014. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, és jókor voltatok együtt, első negatív napon kell ;)
2014. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakerto de en ugy tudom hogy nem csak egyszer lehet peteeres egy ciklus alatt. Es persze hogy lehet elotte vagy utana nem torvenyszeru a 14-15 nap. Sot!!! A baratnom ugy esett terherbe hogy ahogy elmult a menszesze masnap szexeltek es nem vedekeztek. Most mar azota van egy gyonyoru kis kislanya;)
2014. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 16:58-as! Koszi a valaszodat ! Gratulalok a babadhoz!!:-) mi eddigmindig a 11.naptol voltunk egyutt, azelott egyszersem, miota probaljozunk...kiveve most, a legnagyobb oromomre :-)!

Kedves 15:59-es, neked is koszi! Amugy errol meg nem hallottam qmit irtal de ezek szerint van benne valami :-)

Hat most nagyon bizakodo lettem!! Ugy orulok h megcsinaltam azt a tesztet, meg hogy jokor is voltunk egyutt!! :-)

Irjatok meg !!!:-)

2014. ápr. 29. 17:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 17:11-es! Neked is koszi :-) pont ezert amit irtal szerintem meg amig van tesztem folytatom, hatha lesz meg egy ovum...erdekes mert a tohjcsis nyakom meg mindig megvan :-)
2014. ápr. 29. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!