Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első tünetek mikortól lehetnek?

Első tünetek mikortól lehetnek?

Figyelt kérdés
Ha próbálkozunk a babával és ápr. 21-én voltunk együtt, akkor ha összejött mikortól lehetnek tüneteim? máj. 4-re nem várom.

2014. ápr. 28. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikortól lehetnek tüneteid, de az is lehet hogy egyáltalán nem lesznek, ez mindenkinél más.Ha nem jön meg, akkor majd 4.-e után tesztelj.
2014. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem együttlét után 5. naptól alhasi fájdalmaim voltak, először szúrások, amik lassan átmentek enyhe görcsbe.

Cicifájás először 12. dpo-n volt. A szurkálásból már sejtettem, hogy a baba az :)

2014. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dizso ***** válasza:
Szia. En a szerencses 'kategoriaba tartozom egyik terhessegem alatt sem jelentkeztek rosszul letek , sot a masodik kislanyommal 2 honapos kismamakent is megjott..minden terhesseg mas. A nagyobbik leanyzoval csinaltam tesztet es nem mutatta ki a terhesseget igy vissza utaztam kulfoldre dolgozni. A tesztek sem megbizhatoak.
2014. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármikortól azért nem lehetnek tünetek ;) Beágyazódás elött smmiképp :) nincs hogy mert még akkor nem vagy terhes csak apetesejt termekenyült meg, szóval leghamarabb ovuláció után 14 nappal :)
2014. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! akkor még egyiket se foghatom a babára ;) az első terhességnél annyira nem figyeltem ezt (sem) :O 36 évesen már kicsit jobban figyelek mindenre :)
2014. ápr. 29. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!