Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem. Ha szednék...

Nincs peteérésem. Ha szednék 1-2 hónapig fogamzásgátlót, majd abbahagynám aktus után, lehetne-e erdemény?

Figyelt kérdés
2007. okt. 15. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne! Van erre megfelelő gyógyszer, amit a nőgyógyász írhat fel, a neve: Clostilbegyt.
2007. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Ne kezdj önhatalmúlag semmilyen gyógyszer szedésébe, mert még árthatsz is vele magadnak. Mindenképpen keress fel egy meddősségi centrumot. Pl: 13. ker. Szabolcs u.-i Kótház, vagy a Schöff-i-ben is van meddőséggel foglalkozó szakorvos. Nem is biztos, hogy olyan nagy a baj mint gondolnád. A pároddal együtt menjetek mindenképp. Segítenek hidd el. Sok sikert kívánok és szorítok. :)

2007. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 éve derült ki , hogy PCO-m van, mindjárt mondták hogy nincs peteérésem, nem lehet gyerekem. Szedtem a Diane 635-öt, amivel pár nap késéssel de megjött a mensesem, mikor abbahagytam 3 hónapig nem jött meg.

Fel voltam készülve, hogy őrült meló lesz teherbe esni.

Április óta nem szedem a gyógyszert és 6 hetes kismama vagyok.

Neked nem tudom az előzményeid, hogy mióta próbálkozol, de sose szabad feladni. Az orvosok is tévedhetnek és csodák is történhetnek.

De mindenképp szakember véleményét kérd, önhatalmulag ne szedj semmit.

Sok sikert.-)

2007. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!