Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fogamzásgátlót szed barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szed barátnőtök, amikor az aktus végén vagytok, legtöbbször bent élveztek el?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve együtt vagyunk, barátnőm fogamzásgátlót szed, de mi nem igazán merjük próbálni hogy benne menjek el, mert fent van a kockázata hogy terhes lesz, vagy mások akik tapasztaltak ebben, ti hogy gondoljátok?

Csak elővigyázatosságképp teszünk így, de néha nagyon jó érzés lenne, csak mégis érdekelne hogy mekkora az esély vagy valakinek lett ez miatt gyereke?:)

F/24


2011. márc. 15. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, benne:) Ha szedi a tabit akkor nem lesz terhes.
2011. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
van aki minden nap a barátnőjében megy el. azért van hogy védjen.
2011. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"mert fent van a kockázata hogy terhes lesz, vagy mások akik tapasztaltak ebben, ti hogy gondoljátok? "


Érdekes logikád van.

A tabletta úgy hat, hogy (többet között!), hogy megakadályozza a peteérést.

Soha a büdös életben nem lesz úgy gyerek, hogy nincs hozzá pete.

Ha esetleg vmi miatt nem hat a gyógyszer, akkor meg a megszakítás nem sokat ér.

Egy év alatt megszakítással 100 nőből 35 esik teherbe.


Szóval ha ennyire parázol, akkor inkább használjatok mellé gumit.

2011. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak mondanám, hogy Angliában egy nő úgy esett többször is teherbe (és aztán ikrei lettek!) hogy fogamzásgátlót szedett!! Sosem lehet tudni... :S

(sőt egy ismerősöm 72 órás tabi ellenére is terhes lett)

2011. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem ,nem parázunk egyáltalán, megoldjuk gumi nélkül,(már vagy 3 éve nem is használtunk) csak hallottam olyat aki szedte tabit és úgy is teherbe esett, bár lehet az orvos volt balfék és szart írt ki a nőnek!:)

Már csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert sokszor jól esne ha benne mehetnék el.:) Aki szereti barátnőjét nagyon az tudja hogy mi az-az érzés abban a helyzetben!:)

2011. márc. 15. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:

"Utolsónak mondanám, hogy Angliában egy nő úgy esett többször is teherbe (és aztán ikrei lettek!) hogy fogamzásgátlót szedett!! Sosem lehet tudni... :S "


Értelmezd már amit mondtam, ne csak olvass.

Két lehetőség van:

- Hat a tabletta: Ebben az esetben nem lehet terhes akkor sem, ha minden nap egymás után 3 adag cuccot ereszt is bele, mert nincs peteérés, nincs ami megtermékenyüljön.

- Ha NEM hat: Akkor meg nem sokat ér a megszakítás, mert az egy megbízhatatlan szar módszer.

2011. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi 2,5 éve védekezünk fogamzásgátlóval, mindig bennem megy el a barátom, és nem estem eddig teherbe. Igazából remélem hat a tabletta, abból merek rá következtetni, hogy azelőtt 7-8 napig tartott a vérzésem, és elég erős volt, most meg 3-4 napos és gyenge is, így valószínűnek tartom, hogy csak megvonásos vérzés, míg peteérés esetén rendes menstruációm lenne. Persze ez csak feltételezés, de én megbízok a gyógyszerben. Szerintem Ti is nyugodtan élvezzétek ki az előnyeit! :)

20L

2011. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak: Köszi a tanácsot!:)

Szerintem is védenie kell, ha már eddig jó volt!:)

2011. márc. 15. 22:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt a balf@szságot! A tabletta PONT arra való, hogy gond nélkül lefolytassa az ember a nemi aktust! Helyes szedés mellett NINCS peteérés, tehát nincs minek megtermékenyülnie. Mellesleg igaza van annak, aki azt írta, hogy ha nem hatna a gyógyszer, akkor a plusz megszakítás mellett is teherbe esett volna már rég a barátnőd! 3 éve szedek gyógyszert, soha nem alkalmaztunk mellette megszakítást, eszünkbe se jutna ilyen fölösleges marhaság. Ezzel csak a szex minőségét rontjátok, érdemi haszna SEMMI.


25 N

2011. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Itt szó sincs balf@szságról kedves, csak minden házban más a szokás tudod.Mi óvatosabbak vagyunk ennyi, csak véleményre vagyok kíváncsi.:P

És úgyis jól kiélvezzük a sexet nyugi!Bár ez csak ránk tartozik hogy, hogyan.

F/24

2011. márc. 15. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!